VoZP ČR na akcích v roce 2012

Paní Tesařové ke 100letům popřála i VoZP

100let

Ke krásnému stoletému jubileu popřála své pojištěnce Marii Tesařové také Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (VoZP). Připojila se tak k ostatním gratulantům, kteří za oslavenkyní přijeli do Domova pro seniory na Mikuláškově náměstí v Brně.  Jubilantce zástupci VoZP předali osobní blahopřejný dopis generálního ředitele a velkou bonboniéru s kyticí ...  Více zde.

VoZP ČR se prezentovala na Branném závodě.

br-zavod

Branný závod studentů Fakulty vojenského zdravotnictví UO dne 21. 4. 2012 navázal na předešlé ročníky svým sedmým pokračováním.

Každoročně tato akce nabízí jedinečnou příležitost změřit svůj výkon s příslušníky ozbrojených sil a integrovaného záchranného systému České republiky v klání, které je dnes studenty vysokých škol vnímáno jako symbol náročnosti, zadostiučinění a možnosti soupeřit s kolegy napříč celou republikou.

VoZP ČR podporuje zdravý způsob životního stylu

1-big

V sobotu 14. 1. 2012 se v Praze na Třebešíně odehrálo 20.kolo prvoligového utkání v košikové mezi BLK VŠE Praha a Frisco Brno. Zápas měl slavnostní atmosféru ke které přispěl i živý televizní přenos. Partnerem tohoto utkání byla VoZP ČR.

Tímto způsobem VoZP ČR podporuje sportovní aktivity, které přispívají ke zdravému životnímu stylu.

Výsledek zápasu: BLK VŠE PRAHA - FRISCO BRNO 79 : 108 (24:24, 50:52, 64:75).

Foto: We Make Media, s. r. o.