VoZP ČR na akcích v roce 2012

Paní Tesařové ke 100letům popřála i VoZP

Ke krásnému stoletému jubileu popřála své pojištěnce Marii Tesařové také Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (VoZP). Připojila se tak k ostatním gratulantům, kteří za oslavenkyní přijeli do Domova pro seniory na Mikuláškově náměstí v Brně.  Jubilantce zástupci VoZP předali osobní blahopřejný dopis generálního ředitele a velkou bonboniéru s kyticí ...  Více zde.

VoZP ČR se prezentovala na Branném závodě.

Branný závod studentů Fakulty vojenského zdravotnictví UO dne 21. 4. 2012 navázal na předešlé ročníky svým sedmým pokračováním.

Každoročně tato akce nabízí jedinečnou příležitost změřit svůj výkon s příslušníky ozbrojených sil a integrovaného záchranného systému České republiky v klání, které je dnes studenty vysokých škol vnímáno jako symbol náročnosti, zadostiučinění a možnosti soupeřit s kolegy napříč celou republikou.

VoZP ČR podporuje zdravý způsob životního stylu

V sobotu 14. 1. 2012 se v Praze na Třebešíně odehrálo 20.kolo prvoligového utkání v košikové mezi BLK VŠE Praha a Frisco Brno. Zápas měl slavnostní atmosféru ke které přispěl i živý televizní přenos. Partnerem tohoto utkání byla VoZP ČR.

Tímto způsobem VoZP ČR podporuje sportovní aktivity, které přispívají ke zdravému životnímu stylu.

Výsledek zápasu: BLK VŠE PRAHA - FRISCO BRNO 79 : 108 (24:24, 50:52, 64:75).

Foto: We Make Media, s. r. o.