• Pojištěnci
  • Plátci
  • Poskytovatelé
  • Kontakty
O VoZP
Pojištěnci
Poskytovatelé
- 15 %

Levandulové údolí

Celostní péče o tělo, mysl i duši

Levandulové údolí přináší členům BeneFit Klubu VoZP léčivé účinky královny bylin, levandule lékařské. Té skutečné, pravé levandule, která navíc vyrostla na vápencích z prehistorického moře v Barrandien geoparku v Chodouni u Berouna.

Z vápence si Levandule Chodouňská bere od malé rostlinky cenné minerály. A protože je zde stresovaná neustálým větrem a zimními mrazy, obsahuje unikátní antioxidanty, přírodní antibiotika, antiseptika, antidepresiva a flavonoidy ve výjimečně vysoké hladině. Potvrdily to rozbory Vysoké školy chemicko-technologické, jejíž vědecký tým se také podílel na vzniku BIO produktů, vhodných k celostní péči o tělo, mysl i duši. S vynikajícími výsledky, bez chemie, bez konzervantů, bez vedlejších účinků.

Produkty s Levandulí Chodouňskou pomáhají díky výjimečnému obsahu biodynamických látek při léčbě deprese, stresu, nespavosti, ale i zažívacích potíží, autoimunitních onemocnění a dalších chronických nemocí.

Na e-shopu si můžete zakoupit produkty s 15% slevou po zadání kódu: PRODUKTY_VOZP

Sleva se vztahuje pouze na produkty e-shopu, nikoli na pobyty, zážitky a procedury.

BIO levandulové produkty

Informace o poskytovateli slevy

Chceme vrátit věhlas českému bylinkářství a fenoménu českého lázeňství, které stojí na dvou základních pilířích: minerálech a bylinách. 

Jdeme cestou udržitelnosti. S úctou k planetě hospodaříme na naší půdě. S láskou k člověku vyrábíme 80 % produktů ručně. Naše obaly jsou 100 % kompostovatelné s certifikací FSC. 

Buďte zdrávi s Levandulí Chodouňskou!

Helena Neumannová a tým Levandulového údolí

Využijte všechny výhody BeneFit Klubu