ROB1243

colostrium.com

Sleva 15 % na produkty s kozím kolostrem

 

Co je kozí kolostrum

Kolostrum neboli mlezivo je první mléko, které vylučují těsně po porodu všechny samice savců pro svá novorozeňata. Tato zázračná tekutina je plná cenných látek, díky nimž si organismus mláděte buduje a posiluje svou obranyschopnost.

Účinky

Kolostrum pomáhá lidem posilovat jejich imunitní systém. Výrazně také usnadňuje a zkracuje léčbu řady nemocí, například rýmy, nachlazení, zánětů horních i dolních cest dýchacích, astmatu, chronické bronchitidy, autoimunitních onemocnění, boreliózy, aftů či oparů. A co víc - podporuje hojení po operacích či úrazech, a rekonvalescenci po onkologické léčbě. Ocení jej i sportovci, umožňuje totiž zachovat imunitu organismu i při velké fyzické zátěži.

Rozdíl mezi kozím a kravským kolostrem

Důvodů, proč je kozí kolostrum lepší než kravské, je několik. Kráva a koza jsou dvě různá zvířata, a od toho se odvíjí také odlišnost jejich kolostra. Bílkoviny kozího mléka jsou obecně lépe snášeny než bílkoviny mléka kravského. Dokonce i lidé trpící alergií na mléko kravské ve většině případů mohou bez potíží konzumovat produkty kozí. Stejné je to i s kolostrem. Poměr a složení bílkovin kozího mleziva je podobnější lidskému mlezivu, což přispívá k lepšímu trávení v lidském organismu. Koza oproti krávě nebo i ovci na pastvinách rozlišuje mnoho (dokonce až 60!) druhů bylin, které spásá. Vyhledává i byliny s hořkou chutí a okusuje větvičky a kůru stromů a křovin. Díky tomu je kozí mléko a i mlezivo bohaté na desítky látek pocházejících právě z bylin a křovin. Mnoho z těchto látek pak působí v lidském těle a společně s dalšími bio-aktivními složkami ovlivňují například imunitní systém člověka. Kozy jsou oproti kravám ve většině případů stále ještě chovány přirozeným způsobem života, na pastvě. Od zdravých a spokojených zvířat, která žijí přirozeně je mlezivo a následně i produkty z něj bohatší na účinné látky. Kvalitní kozí kolostrum je z výše uvedených důvodů účinnější než kravské.

Jak uplatnit slevu? Sleva 15 % se vám načte při nákupu přes e-shop, stačí zadat slevový kód kolostrum201.

Více informací o společnosti naleznete  ZDE.

Balné a poštovné je zdarma.