• BeneFit Klub VoZP je program slev a výhod pouze pro registrované členy nad rámec programů prevence.
  • BeneFit Klub od 1. ledna 2019 nahrazuje dosavadní Věrnostní klub VoZP.
  • Už žádné zdlouhavé sbírání bodů, BeneFit Klub nabízí přímý a snadný způsob, jak výhodně a pohodlně nakoupit.

 

Kdo může být členem
Členem BeneFit Klubu se může stát každý pojištěnec VoZP bez ohledu na věk nebo délku pojištění, který má vůči VoZP splněny všechny platební povinnosti a nepožádal o registraci k jiné zdravotní pojišťovně.

Přihlášku najdete ZDE nebo na každém kontaktním místě VoZP. 

Přihlášku lze podat na kterémkoli kontaktním místě VoZP, a to osobně nebo poštou. Případně její kopii s vlastnoručním podpisem poslat e-mailem na info@vozp.cz nebo prostřednictvím naší facebookové stránky.

Členové Věrnostního klubu byli do nového BeneFit Klubu převedeni automaticky. Své zbývající body mohou podle původních podmínek Věrnostního klubu (ZDE) vyčerpat do 31. 3. 2019. 

 

Členská karta s kódem


Každý člen BeneFit Klubu obdrží poštou členskou kartu, na níž je natištěn jeho unikátní kód. Ten bude zadávat při on-line nákupu produktů souvisejících se zdravím.

 

Kde a jak uplatníte slevy:

 

E-SHOP PORTÁLU i60.cz 

SLEVA 15 AŽ 30 %

Internetový obchod www.i60obchod.cz se zaměřuje především na přírodní a bio kosmetiku, doplňky stravy vyráběné na základě ajurvédských receptů, ale i potřeby pro aktivně trávený volný čas.

Slevový kód uvedený na členské kartě BeneFit Klubu stačí zadat ve virtuálním košíku do kolonky „Slevový kód“ a kliknout na „Ověřit“. Na jednotlivé produkty bude poskytnuta sleva 15 až 20 %.

Na vybrané zboží lze po registraci v e-shopu získat slevu 30 %, více najdete ZDE

 

MOJE LÉKÁRNA

SLEVA 15 % NA VYBRANÉ PRODUKTY V KAMENNÝCH LÉKÁRNÁCH

Moje lékárna je sdružení více než 340 lékáren po celé ČR. V kamenných prodejnách označených logem Moje lékárna mohou členové BeneFit Klubu uplatnit slevu 15 % na veškeré produkty od české farmaceutické firmy Galmed a na produkty privátní značky Moje lékárna (volně prodejné léky, potravinové doplňky, kloubní výživa, vitamíny, čaje, náplasti, bandáže a mnohé další).

K uplatnění slevy na výrobky značek Galmed a Moje lékárna se stačí u pokladny prokázat kartou BeneFit Klubu.

 

E-SHOP PILULKA.CZ

DOPRAVA ZDARMA A SLEVA 5 %

V internetové lékárně Pilulka.cz je k dostání široký sortiment volně prodejných léků, potravinových doplňků, kosmetiky, drogerie, potřeb pro miminka či veterinárních přípravků.

Po zadání hesla BENEFITKLUB do kolonky „Kód slevového poukazu“ se při nákupu nad 499 Kč automaticky načte doprava nákupu zdarma a navíc sleva 5 %.


LÁZEŇSKÉ A WELLNESS POBYTY

Spa Hotel Felicitas Poděbrady

SLEVA 20 % NA LÉČEBNÉ A WELLNESS POBYTY S EXKLUZIVNÍ NABÍDKOU PROCEDUR V CENĚ

Moderní čtyřhvězdičkový lázeňský hotel má ideální polohu přímo na poděbradské kolonádě. V krásném prostředí poskytuje špičkové léčebné a wellness služby včetně lékařských konzultací a vyšetření.

Členové BeneFit Klubu mají 20 % slevu na pobyty v délce dvou, tří a pěti nocí s unikátním výběrem procedur (podrobnosti v tabulce).

Voucher na pobyty se slevou 20 % si člen BeneFit Klubu zařídí na partnerském e-shopu www.i60obchod.cz. Jak na to? V sekci "Lázně" si zvolíte délku pobytu a zadáte slevový kód ze své karty BeneFit Klubu. Voucher vám přijde e-mailem. Konkrétní termín pobytu si následně domluvíte přímo v hotelu na telefonním čísle 325 605 200 nebo na e-mailu: felicitas@laznefelicitas.cz. Po příjezdu je nutné se na recepci prokázat kartou pojištěnce VoZP, jinak sleva nebude udělena.

Nabídka pobytů ve Spa Hotel Felicitas Poděbrady exkluzivně pro členy BeneFit Klubu

Délka pobytu

2 noci
pouze všední dny

3 noci

5 nocí

pouze všední dny
(možnost příjezdu v neděli)

všední dny

víkend

Cena po slevě 20 %
za osobu v plně obsazeném 2lůžkovém pokoji

4 490,-

6 990,-

7 490,-

8 990,-

Cena po slevě 20 %
za 2lůžkový pokoj obsazený jednou osobou

4 990,-

7 790,-

7 990,-

10 690,-

Strava

polopenze

polopenze

polopenze

Procedury a další služby v ceně

pitná kúra – minerální voda Poděbradka, welcome drink, lékařská konzultace,

uhličitá koupel v Poděbradce, aroma masáž (25 min), rašelinový obklad, masážní lůžko HydroJet (10 min), volný vstup do bazénu ve vypsaných časech +  zapůjčení županu

pitná kúra – minerální voda Poděbradka, welcome drink, lékařská konzultace, přísadová koupel se solí z Mrtvého moře, masážní lůžko HydroJet (10 min), rašelinový obklad, aroma masáž (25 min), tlaková masáž plosek nohou, volný vstup do bazénu ve vypsaných časech + zapůjčení županu

pitná kúra – minerální voda Poděbradka, welcome drink, lékařská konzultace, přísadová koupel se solí z Mrtvého moře, masážní lůžko HydroJet (10 min),

rašelinový obklad, aroma masáž (25 min), podvodní masáž automatická, parafínový zábal, volný vstup do bazénu ve vypsaných časech + zapůjčení županu

 

Vojenské lázeňské hotely
SLEVA 15 % NA LÁZEŇSKÉ A WELLNESS BALÍČKY

VOLAREZA je vyhlášená síť vojenských lázeňských léčeben (VLL). Poskytuje široké veřejnosti špičkové hotelové, léčebné a wellness služby v tradičních lázeňských destinacích.

Členové BeneFit Klubu mohou uplatnit slevu 15 % na veškeré lázeňské či wellness balíčky ve VLL Karlovy Vary (lázeňský hotel Sadový Pramen), VLL Františkovy Lázně (lázeňský hotel Kijev) a VLL Teplice (lázeňský hotel Judita).

V on-line rezervačním systému konkrétního lázeňského hotelu na www.volareza.cz si vyberete volný termín, zvolíte položku Balíčky, kde vyplníte datum příjezdu a do kolonky „Slevový kupón“ zadáte kód VOZP15. Systém započítá do kalkulace ceny slevu 15 %. Při nástupu k pobytu se pak musíte na recepci prokázat kartou člena BeneFit Klubu a platnou kartou pojištěnce VoZP, jinak sleva nebude udělena. Tato podmínka se u pobytů rezervovaných pro více osob vztahuje na každého z ubytovaných, tzn. sleva bude přiznána pouze těm, kteří předloží obě karty.

 

VoZP ČR si vyhrazuje právo měnit pravidla členství v BeneFit Klubu, poskytované výhody či ukončit platnost výhod při respektování smluvních ujednání uzavřených s partnery programu.

 

Chcete být členem BeneFit Klubu a čerpat výhody? Stačí být klientem Vojenské zdravotní pojišťovny, přihlášku můžete vyplnit zde:

ON-LINE Přihláška pojištěnce k VoZP

 

Vyplňovací formulář přihlášky v PDF najdete ZDE (stáhněte si jej do svého počítače, poté klikněte na stažený soubor pravým tlačítkem myši a zvolte možnost "Vždy otevřít v aplikaci Adobe Reader").  

Formulář přihlášky pro ruční vyplnění najdete ZDE.