• BeneFit Klub VoZP je program slev a výhod pouze pro registrované členy nad rámec programů prevence.
  • BeneFit Klub od 1. ledna 2019 nahrazuje dosavadní Věrnostní klub VoZP.
  • Už žádné zdlouhavé sbírání bodů, BeneFit Klub nabízí přímý a snadný způsob, jak výhodně a pohodlně nakoupit.

 

Kdo může být členem
Členem BeneFit Klubu se může stát každý pojištěnec VoZP bez ohledu na věk nebo délku pojištění, který má vůči VoZP splněny všechny platební povinnosti a nepožádal o registraci k jiné zdravotní pojišťovně.

Přihlášku najdete ZDE nebo na každém kontaktním místě VoZP. 

Přihlášku lze podat na kterémkoli kontaktním místě VoZP, a to osobně nebo poštou. Případně její kopii s vlastnoručním podpisem poslat e-mailem na info@vozp.cz nebo prostřednictvím naší facebookové stránky.

Členové Věrnostního klubu byli do nového BeneFit Klubu převedeni automaticky. Své zbývající body mohou podle původních podmínek Věrnostního klubu (ZDE) vyčerpat do 31. 3. 2019. 

 

Členská karta s kódem


Každý člen BeneFit Klubu obdrží poštou členskou kartu, na níž je natištěn jeho unikátní kód. Ten bude zadávat při on-line nákupu produktů souvisejících se zdravím.

 

Kde uplatníte slevovou kartu:

E-shop portálu i60.cz
Slevový kód uvedený na členské kartě uplatníte v e-shopu portálu i60.cz na adrese www.i60obchod.cz, který se zaměřuje především na přírodní a bio kosmetiku, kvalitní doplňky stravy vyráběné na základě ajurvédských receptů, ale i potřeby pro aktivně trávený volný čas. Stačí kód zadat ve virtuálním košíku do kolonky „Slevový kód“ a kliknout na „Ověřit“. Na veškeré produkty bude poskytnuta sleva minimálně 20 %.  

Na vybrané produkty můžete získat slevu 30%, více najdete ZDE

E-shop Pilulka.cz
Členům BeneFit Klubu jsou dále po celý rok 2019 k dispozici výhody při nákupech v e-shopu lékárny Pilulka.cz. Po zadání hesla BENEFITKLUB do kolonky „Kód slevového poukazu“ se při nákupu nad 499 Kč automaticky načte sleva 5 % a doprava nákupu zdarma.

 

Postupně budeme nabídku rozšiřovat o další partnery nabízející zboží či služby, které souvisejí se zdravím. O všech novinkách budeme informovat na této internetové stránce.

 

VoZP ČR si vyhrazuje právo měnit pravidla členství v BeneFit Klubu, poskytované výhody či ukončit platnost výhod při respektování smluvních ujednání uzavřených s partnery programu.

 

Chcete být členem BeneFit Klubu a čerpat výhody? Stačí být klientem Vojenské zdravotní pojišťovny, přihlášku můžete vyplnit zde:

ON-LINE Přihláška pojištěnce k VoZP

 

Vyplňovací formulář přihlášky v PDF najdete ZDE (stáhněte si jej do svého počítače, poté klikněte na stažený soubor pravým tlačítkem myši a zvolte možnost "Vždy otevřít v aplikaci Adobe Reader").  

Formulář přihlášky pro ruční vyplnění najdete ZDE.