Slovensko - Tatranské Matliare, hotel SOREA HUTNÍK

Termín: 25. 8. – 3. 9. 2018
Cena: 2 900 Kč za jedno dítě (hradí rodiče)
Věková hranice: 7 – 14 let
Odjezdová místa: Praha, Brno, Olomouc

 

Lokalita

Hotel Sorea Hutník se nachází v Tatranských Matliarech, které jsou pro svoji výhodnou klimatickou polohu víc jako 130 let tradicí v léčbě respiračních onemocnění. Hotel se nachází v krásném prostředí pod Lomnickým štítem 1,5 km od hlavní cesty. Součástí hotelu je plavecký bazén, vnitřní tělocvična i venkovní hřiště.

 

Doprava
Je zajištěna klimatizovaným autobusem z nástupních míst: Praha, Brno, Olomouc nebo lze využít vlastní dopravu.

V případě vlastní dopravy je možné dítě přivézt do místa pobytu v den příjezdu mezi 18. – 19. hodinou a vyzvednout v den odjezdu mezi 6. – 7. hodinou. (ještě upřesníme)

Ubytování
Je zajištěno ve dvou- až čtyřlůžkových standardních pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením.

Stravování
Je zajištěno 5x denně včetně plnohodnotného pitného režimu.

Doprovodný personál
Tvoří jej pedagogičtí pracovníci (oddíloví vedoucí), hlavní vedoucí, zástupce hlavního vedoucího a sportovně kulturní animátor. Jeden pedagogický pracovník má na starosti max. 10 dětí.

Základní zdravotní péče
Základní zdravotní péči zabezpečuje jeden lékař a jedna zdravotní sestra.Zdravotnický personál je též zodpovědný za dodržování pravidelné medikace dětí s dlouhodobou léčbou a provádí pravidelné kontroly zdravotního stavu dětí.

Pojištění
Je sjednáno v rozsahu pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu na majetku třetí osoby.

 

V případě zájmu napište na e-mail: vvilimkova@vozp.cz