Věrnostní klub

Vážení klienti,

od 1. ledna 2019 nahradí dosavadní Věrnostní klub VoZP zcela nový BeneFit Klub. V něm budete moci místo sbírání bodů a jejich proplácení proti účtenkám přímo nakupovat se slevou v partnerských e-shopech zaměřených na zdraví. 

Členové Věrnostního klubu budou do BeneFit Klubu převedeni automaticky.  

S přechodem na BeneFit Klub souvisí také ukončení spolupráce se společnostní Bonus Club, která dosud dodávala své slevové karty pro členy VK. VoZP již nebude vydávat nové karty Bonus Club. Vaše stávající karty zůstávají nadále platné. 

POZOR: Nezapomeňte uplatnit nashromážděné body (Kč) ve Věrnostním klubu do 14. prosince. Zůstatek bodů, který budete mít na kontě po Novém roce, budete moci proměnit v příspěvek podle stávajících pravidel (níže) až do 31. března 2019. Po tomto datu se však již případné nevybrané body vymažou a Věrnostní klub bude definitivně minulostí.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Na co lze body použít

Body, které má člen Věrnostního klubu na kontě, lze použít k získání příspěvků na následující produkty nebo služby:

  • vitamíny a potravinové doplňky sloužící ke zdravotní prevenci,
  • stomatologické výkony a výrobky,
  • plavání,
  • rehabilitační a lázeňská péče,
  • doplatky na léky,
  • ochranné pomůcky a prostředky (např. ochranné přilby či chrániče končetin na sport),
  • optické pomůcky (brýle, čočky, roztoky).


Jak si nechat body proplatit

Je třeba vyplnit žádost o proplacení příspěvku z Věrnostního klubu ZDE (PDF) a doručit ji osobně nebo poštou spolu s účtenkami nejbližší pobočce nebo jednatelství VoZP (kontakty najdete ZDE). Body se proplácejí výhradně proti účtenkám za výše vyjmenované produkty nebo aktivity. Peníze dostane člen klubu převodem na účet.