O nás

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Vám od roku 1993 zajišťuje lékařskou péči prostřednictvím špičkových odborníků ve vojenských i civilních zdravotnických zařízeních (např. Ústřední vojenská nemocnice Praha, Ústav leteckého zdravotnictví Praha, Vojenský rehabilitační ústav Slapy, Fakultní nemocnice Na Homolce atd.) a lázeňských ústavech. Zaručujeme seriózní jednání s pojištěnci a lékaři. O své pojištěnce pečujeme prostřednictvím smluvní zdravotnické sítě v celé České republice.

VoZP ČR díky své ekonomické stabilitě, hospodárnému zacházení s finančními prostředky plynoucími nejen z veřejného zdravotního pojištění a cílevědomým hospodařením s vlastními fondy, nabízí svým pojištěncům výhody v podobě níže uvedených příspěvků zaměřeným především na prevenci zdraví.

DESET DŮVODŮ,

proč se pojistit u Vojenské zdravotní pojišťovny ČR:

  1. Jsme zdravotní pojišťovna s 24letou zkušeností a s téměř 700 tisíci pojištěnci.
  2. Jsme ekonomicky silná a stabilní instituce, která poskytuje dostatek finančních prostředků na kvalitní a efektivní prevenci, diagnostiku a léčbu.
  3. Zabezpečujeme zdravotní péči prostřednictvím více než 20 000 poskytovatelů zdravotní péče.
  4. Dbáme na kvalitu smluvních zdravotnických zařízení, proto je důsledně vybíráme a pravidelně hodnotíme. Jsme první pojišťovna, která má smlouvu s Protonovým centrem v Praze.
  5. Proplácíme náročné vyšetření, unikátní zákroky a drahé léky, mimořádně zabezpečujeme finančně náročnou péči a vyšetření i v zahraničí.
  6. Zabezpečujeme nadstandardní produkty, služby a výhody pro celé rodiny.
  7. Dbáme na to, aby měli naši pojištěnci co nejkratší čekací lhůty na operace a aby se dodržovalo pořadí v pořadníku. Navíc máme smlouvy s klinikami a nemocnicemi, které poskytují moderní a komfortní jednodenní ambulantní péči.
  8. Jsme dostupní v rámci sítě 16 poboček po celé České republice.
  9. V rámci preventivní péče poskytujeme našim pojištěncům mnoho preventivních příspěvků a programů.
  10. Bonifikujeme naše pojištěnce ve Věrnostním klubu.

 

Kontaktní formuláře: