Trénink hvězd na olympiádu, jaký nečekáte: skok o tyči do bazénu i sešup v pytli na lanovce

28. 4. 2016

jan_kudlicka

Olympionici z Armádního sportovního centra Dukla sestavili unikátní vtipné video ke 100 dnům do olympijských her v Riu

Takové záběry z tréninku olympioniků byste nečekali. Tak například běžecké hvězdy Zuzana Hejnová s Pavlem Maslákem „trénují rychlost na Rio“ tak, že se závratným sešupem spustí ve vaku z kopce na lanovce. Tyčkař Jan Kudlička skáče o tyči z prkna do bazénu a do mořských vln, oštěpařská světová rekordmanka Barbora Špotáková posiluje s malým synem Janečkem na klíně, veslař Jan Vetešník bubnuje v rytmu brazilské samby, střelkyně Nikola Mazurová leží u televize a cpe se oříšky a kajakář Josef Dostál „pádluje“ na skateboardu.

Korunu všemu nasadí pětibojaři David Svoboda s Janem Kufem, kteří si pochutnávají na párcích v rohlíku, přičemž obhájce olympijského zlata Svoboda na otázku, jestli ví, že do olympiády zbývá přesně 100 dní, znuděně odvětí: „To je jedno. Já to mám na párku.“

Hvězdy Armádního sportovního centra Dukla trénují na Letní olympijské hry v Riu v různých koutech světa. Když ale z ústředí Dukly v Praze přišla prosba, aby každý natočil krátký videospot, neváhal nikdo.

Stačilo pak už jen vše sestříhat a vzniklo unikátní video, které Dukla zveřejnila na svém facebooku (zde), kde bylo současně ve středu spuštěno odpočítávání ke 100 dnům do olympiády. Na video se můžete podívat také zde.

 

Foto: Dukla