Varování pro naše pojištěnce! Stále častěji se setkáváme s tím, že nám naši pojištěnci píší o nekalých praktikách náborových pracovníků jiných pojišťoven!

25. 3. 2013

Dobrý den,

chci Vás informovat o tom, co se mi přihodilo v Hradci Králové. V úterý 19. 3. 2013 mne v budově Hlavního nádraží v Hradci Králové v 16. 20 hodin oslovily dvě slečny. Představily se jmény a svou společností, kterou zastupují. Ptaly se, kde jsem pojištěná. Řekla jsem, že u VOZP. Hned se zeptaly, zda vím, že je v jednání sloučení pojišťovny VOZP s ZP MV ČR č. 211. Ihned mi vysvětlovaly, jaké mají výhody v pojištění pro děti, ženy a rodiny a že mi rádi zašlou informativní letáčky. Na mou otázku, zda je to pravda, že se pojišťovny sloučí mi odpověděly, že je to již na 90% schválené a k sloučení obou pojišťoven by mělo dojít od roku 2014. Proto prý již s předstihem oslovují pojištěnce z VOZP. Na to si ode mne vzaly kontaktní údaje, jméno a telefonní číslo na mne, že mne bude jejich pojišťovna kontaktovat a vše mi potvrdí a odpoví mi na další mé otázky. S tím jsme se v úterý rozloučily. Abych nezapomněla, nebyly to pracovnice z Hradce Králové, ale z pobočky z Pardubic.

Ve čtvrtek v 17.35 hodin, číslo mám uložené v mobilu, mě volala kontaktní pracovnice z pojišťovny MV ČR. Sdělila mi, že je hovor monitorován. Ptala se, zda se mnou jejich pracovnice opravdu udělaly anketu. Po mém potvrzení, že ano, mi ihned sdělila, že mi během týdne zašlou vše potřebné k přestupu k jejich pojišťovně. Na mou otázku, proč by mi něco takového posílali, když to měl být jen informativní rozhovor, mi sdělila, že to je asi omyl. Tak jsem ji popsala jak rozhovor probíhal a co slečny tvrdily. Ihned se za ně omlouvala a na můj popud, že si nepřeji, aby mne již příště kontaktovali a něco za mne zařizovali u VOZP, vše zařídila a omlouvala se. Dále mi sdělila, že pokud bude potřeba, je vše monitorované a není problém si o záznam zažádat. S tím jsme se rozloučily.

Ihned druhý den (středa) jsem podrobně prohlížela Vaše internetové stránky a nikde jsem podobnou informaci o sloučení pojišťoven nenašla žádnou informaci. Je smutné, že jiné pojišťovny podnikají vše možné, aby měli více pojištěnců a balamutí lidi.

S pozdravem

Iva Volfová

Hradec Králové

 

 


 

Související články: