Napsali nám - rok 2016

Děkovný dopis

deti-more20

moc ráda bych touto cestou poděkovala všem organizátorům Černé Hory za krásný pobyt mého syna na zotavovacím pobytu (IV. turnus). Filip se letos zúčastnil pobytu v Černé Hoře, Ulcinj, komplex Bellevue. Vůbec jsem neměla obavy, že by profesionální team vedoucích nezvládl se o děti postarat. Syn se vrátil velmi nadšený z krásných poznávacích výletů, kterých měl možnost se zúčastnit. Moc se mu líbil program na pláži u moře, kdy stavěl s kamarády pískové stavy nebo hrál plážový volejbal. Program v hotelu byl taky úžasný, samozřejmě nejlepší byly diskotéky. Já jsem velmi ocenila možnost denně sledovat syna na fotografiích, kdy jsem i já měla zpětnou kontrolu, co děti dělají a jak se krásné baví. Docela jsem jim záviděla, když jsem viděla, jak jsou šťastné a spokojené. Proto moc děkuji všem, kteří umožnili mému synovi prožít krásné dva týdny u moře s kamarády a prožít tak krásný konec prázdnin.

S pozdravem Dosoudilová

Děkovný dopis

podpisDobrý den,

ráda bych moc poděkovala všem pracovnicím oddělení zdravotní péče Brno, zejména paní Vápeníkové. Moc nám pomohly při řešení problému. Díky vstřícnému jednání a velké trpělivosti u nekonečného množství dotazů ohledně možnosti příspěvku při očkování proti hepatitidě A. Poděkování patří též pojišťovně, která nám svým příspěvkem na očkování pomůže řešit akutní nutnost nechat očkovat celou rodinu.

Moc  děkujeme

Rodina S.

Děkovný dopis z dětského ozdravného pobytu v Černé Hoře

deti-more20

Letní ozdravné pobyty Vojenské zdravotní pojišťovny pro děti v Černé Hoře měly v letošním roce velký úspěch, což potvrzuje dopis paní Chloupkové, která se s námi podělila o svůj názor.

Dobrý den,

mí synové, Ondřej a Lukáš Chloupek, se zúčastnili 4. turnusu ozdravného pobytu v Černé Hoře. Chci Vám moc poděkovat, pobyt se klukům líbil, přijeli spokojení a věřím, že jim i po zdravotní stránce velmi prospěl. Zároveň oceňuji každodenní zveřejňování fotografií z pobytu, každé ráno jsem se těšila, že uvidím,  jak se děti mají a jak tráví čas, z fotografií bylo patrné, že si pobyt užívají! Velký dík patří také vedoucím, kteří se o děti během pobytu starali. Pokud to bude možné, ráda syny na pobyt přihlásím i příští rok.

Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci,

Renáta Chloupková 

Děkovný e-mail Jiřího Hirky, otce válečného veterána Lukáše Hirky

_STE0786_1

  • Děkovný dopis zde.
  • Rozhovor s Lukášem Hirkou v našem Zpravodaji zde.

 

 

 

Děkovný dopis z ozdravného pobytu v Beskydech

Letní ozdravné pobyty Vojenské zdravotní pojišťovny pro děti v Beskydech a u moře jsou v plném proudu. I letos si děti odvážejí kromě zlepšení svého zdraví a kondice také spoustu krásných zážitků. A spokojeni jsou také jejich rodiče.              

Za všechny citujeme z dopisu manželů Lokvencových z Nové Paky.

Předem Vás zdravíme z Nové Paky. Chceme Vám moc poděkovat za tak dobře připravený ozdravný pobyt v Beskydech - 1. turnus. Moje dcery sem, jako každý rok jezdí, ani letos tomu nebylo jinak. Dcery jsou moc spokojené a odpočaté, ale hlavně si zase odvážejí zážitky, na které budou vzpomínat – na dobrodružství s kamarády, se kterými si pobyt moc užily. Tak dobře odvedená práce Vojenské zdravotní pojišťovny si zaslouží velký dík, neboť vím, jaké jsou s přípravami starosti. Chci také moc poděkovat vedoucím, zdravotníkům a zaměstnancům hotelu, kteří se celých čtrnáct dnů starali o program, ubytování a o stravu. Moc mne těší zejména to, že je o naše děti takto dobře postaráno. Je to sice pěkná práce, ale také náročná a namáhavá. Zvládli jste to opravdu na jedničku. My s manželkou jsme sledovali webové stránky, abychom věděli, co děti dělají a nalezli jsme zde fotografie i videa.  Moc Vám ze srdce děkujeme a těšíme se, že i v roce 2017 se budou mé dcery moci zúčastnit ozdravného pobytu.