VoZP ČR na akcích v roce 2013

3. ročník akce „Plaveme prsa pro onkologické pacienty“

3. ročník akce „Plaveme prsa pro onkologické pacienty“ se uskutečnil za podpory a propagace VoZP ČR – pobočka České Budějovice dne 12.10.2013 na Plaveckém stadionu v Českých Budějovicích. Plavalo se celkem ve 14 městech ČR, v našem městě se plavecké štafety zúčastnilo celkem 253 startujících. Zúčastnila se též Mgr. Hlaváčková – Třebínová, dvojnásobná paralympijská vítězka z Pekingu, vicemistryně světa na 50 m prsa a znak a nejlepší handicapovaná sportovkyně roku 2010.

Foto z akce:

Svatohubertské kulinářské slavnosti dne 21.9.2013

Již se stalo tradicí, že jedna zářijová sobota je pro milovníky zvěřinových specialit a kulinaření vyhrazena pro setkání na malebné návsi středočeské vesnice Klokočná nedaleko Říčan. Již počtvrté zde pořádal Československý svaz kuchařů ve spolupráci s redakcí časopisu Myslivost, Českomoravskou mysliveckou jednotou a honitbami MS Světice, MS Mnichovice, MS Žernovka, MS Mukařov, MS Jirny a MS Tisovec Svatohubertské kulinářské slavnosti. Hlavním organizačním prvkem a zázemím je místní vyhlášená restaurace U koně v čele se šéfkuchařem a kulinářským mistrem Jaroslavem Sapíkem. I přes nepřízeň počasí měla akce stovky návštěvníků. Mnoho jich využilo Monitor zdraví naší pojišťovny.

Fotoalbum z akce:

Foto: Andrea Ötvöšová, VoZP ČR

Informace o konání 17. ročníku setkání ve VVP Libavá ve dnech 5. - 6. 9. 2013

Ve dnech 5. - 6. 9. 2013 se konal ve VVP Libavá 17. ročník setkání zástupců VoZP ČR a AČR. Sraz účastníků (zejména ze vzdálenějších konců ČR) byl na zámečku Bores ve VVP Libavá ve čtvrtek 5. 9. 2013 po 15.00 hodině. Přijelo 100 účastníků z celé ČR.

Čtvrteční odpoledne bylo věnováno společenskému jednání a výměně zkušeností. Součástí těchto rozhovorů byla propagace VoZP ČR. Tohoto společenského odpoledne se zúčastnil velitel společných sil AČR a člen správní rady VoZP ČR pan generálmajor Ing. Ján Gurník, podnikatelé, manažeři a významné osobnosti olomouckého kraje. Za VoZP ČR se zúčastnil z pověření GŘ VoZP ČR Ing. Jiří Kropáč, ředitel pobočky Olomouc a JUDr. Pavel Stejskal, ředitel pobočky Brno. Hlavním tématem odpoledne byl rozvoj spolupráce s VoZP ČR, AČR a jejich příznivci.

Druhý den tj. v pátek 6. 9. 2013 proběhla na pěchotní střelnici Daskabát ve VVP Libavá střelecká soutěž - 17. ročník střelecké soutěže „O putovní pohár VoZP ČR a AČR“ (detail viz pozvánka). Součástí dění, kterého se účastnilo více jak 200 účastníků z řad AČR, PČR, podnikatelů, manažerů významných firem z celé ČR (Meopta Přerov, S&B Vlašim, ČZ UB, VLS, Internova UB, Medis Hr. Kr., BROTHER Internacional a další) a významných osobností olomouckého kraje, byla propagace a nábor VoZP ČR. Velký zájem byl o propagační letáky VoZP a měření tlaku v propagačním stánku naší pojišťovny. Střeleckou soutěž zahájit velitel PS AČR pan generálmajor Ing. Ján Gurník. Ceny předal spolu s velitelem PS AČR předseda Klubu SVP VoZP ČR a člen správní rady VoZP ČR pan Ing. František Beránek, MBA. Po oba dny bylo krásné slunečné počasí a akce byla hodnocena jako velmi zdařilá.

Fotoalbum z akce:

Foto: VoZP ČR

BAHNA 2013

Den pozemního vojska i letos zavedl diváky do vojenského prostředí. U Strašic se totiž konal 24. ročník akce „Bahna 2013“. Na rozdíl od předešlých ukázal i to, jak vypadá každodenní výcvik vojáků, nechyběla přehlídka staré techniky v rámci historických ukázek a vůbec poprvé veřejnost mohla vidět obrněný transportér Pandur II. Akce se zúčastnilo na 800 vojáků i žáků armádních škol a 170 tanků i letadel a naše pojišťovna byla při tom. Mnoho návštěvníků využilo Monitor zdraví. 

Fotoalbum z akce:

Foto: Stanislava Jelenová, VoZP ČR