VoZP ČR na akcích v roce 2014

VoZP ČR partner 9. ročníku branného závodu

Dne 26.4.2014 se v Hradci Králové konal již 9. ročník Branného závodu pořádaný Unií studentů a přátel Fakulty vojenského zdravotnictví  UO Hradec Králové.

Partnerem  akce byla Vojenská zdravotní pojišťovna ČR. Pobočka Hradec Králové se účastnila  nejen prezentačním stánkem, ale i aktivní účastí 4-členného týmu závodníků – zaměstnanců pobočky ,  v kategorii NORMAL. Tři muži a jedna žena absolvovali trasu v celkové délce 15 km s plněním úkolů    na jednotlivých stanovištích. K těm nejzajímavějším jistě patřil skok z mostu do řeky, adrenalin nepostrádala ani disciplína jízda na raftu s výstupem na most pomocí lanového žebříku a zpětné slanění do raftu, překonání vodní plochy přeručkováním po laně a bez opomenutí by neměl zůstat ani orientační běh s buzolou či přenos zraněného přes překážky.

Ve stánku VoZP ČR byly po celou dobu probíhajícího Branného závodu  poskytovány veškeré informace náležející k propagaci naší zdravotní pojišťovny. Vše se setkalo s uznáním a zájmem návštěvníků.

Akce proběhla ve velmi přátelském duchu, příjemná atmosféra byla spojena s probíhajícím doprovodným programem pro veřejnost. Byla možnost shlédnout ukázku sebeobrany beze zbraní i se zbraněmi, vystoupení sportovního výcviku psů a výcviku  psí obrany.

 

  • Související odkaz zde.