Revizní lékař - specialista

Generální ředitel VOJENSKÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY ČR

vyhlašuje výběrové řízení na místo

revizní lékař - specialista

 

Pracoviště: Ústředí VoZP ČR, Praha 9, Drahobejlova 1404/4

 

Charakteristika typové pozice:

Revizní lékař specialista -  je zaměstnanec s vysokými odbornými znalostmi z oblasti lékařství, který kontroluje, posuzuje a reviduje oprávněnost vykázané lékařské péče zpravidla v určité odbornosti. Revizní lékař specialista má současně široké odborné znalosti, zahrnující i další související oblasti, (zdravotnickou legislativu, sociální lékařství, veřejné zdravotnictví, informatiku aj.), které mu umožňují posuzovat nejen rozsah i kvalitu poskytovaných zdravotnických služeb, ale i další aspekty efektivního poskytování zdravotní péče v celé šíři pojišťovnického systému. 

Činnosti (druhy prací) pozice:

  • Specializovaná kontrolní a revizní činnost především na pobočkách, metodická a poradní činnost prostřednictvím OZP Ústředí, rozborová a analytická činnost zaměřená na zlepšování vybraných parametrů zdravotní péče. 
  • Supervize a revize rozhodnutí výsledků revizních kontrol a revizní činnosti z poboček u zvláště složitých případů, konzultační odborná činnost v rámci činnosti Centrální revizní skupiny OZP Ústředí.
  • Zobecnění skutečností zjištěných při kontrolní a revizní činnosti, zpracovávání koncepcí a metodik v oblasti své specializace pro potřeby smluvní a zdravotní politiky, včetně zpracovávání odborných stanovisek a doporučení. Má přístup k informačnímu systému VoZP ČR v potřebném rozsahu podle dohodnutého oprávnění.
  • Metodické vedení odborných pracovníků poboček v oblasti smluvní a zdravotní politiky v rámci své odbornosti a specializace prostřednictvím OZP Ústředí.
  • Zpracovávání odborných stanovisek a doporučení týkajících se nově navrhovaných zdravotních výkonů, také výkonů navrhovaných poskytovateli k rozšiřování zdravotní péče, včetně ekonomických aspektů. 
  • Zpracovávání odborných stanovisek a doporučení týkajících se složitých reklamací vykazované zdravotní péče, sporných výkladů u definování zdravotních výkonů, odlišných odborných výkladů aspektů zdravotní péče smluvními poskytovateli zdravotnických služeb, odborné konzultace s centrální revizní skupinou při realizaci kontrolní a revizní činnosti.

Kvalifikační předpoklady

  • Vysokoškolské vzdělání – lékařská  fakulta
  • Atestace I. stupně  v základním medicínském oboru  + 10 let praxe  v oboru
  • Praxe v řídící funkci
  • Diplom Kontinuálního  vzdělávání ČLK

 

Další požadavky:  bezúhonnost doložená trestním rejstříkem ne starším 3 měsíců

Nastup dle dohody na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou.

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnání v prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí, stravenky, pružnou pracovní dobu,  8 dní dovolené navíc.  

Životopis včetně motivačního dopisu  zasílejte e-mailem na adresu: jplacheta@vozp.cz nebo písemně: VoZP ČR, Drahobejlova 1404/4, Praha 9

Informace: MUDr. Jan Placheta, tel. 284021324

Odpověď na nabídku pracovní pozice:

V případě zájmu o toto pracovní místo, vyplňte tento formulář, přiložte svůj životopis a motivační dopis.

Všechna pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.