Revizní lékař pro pobočky VoZP ČR Olomouc, Brno, Plzeň, Hradec Králové

Generální ředitel VOJENSKÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY ČR

vyhlašuje výběrová řízení na místa

revizní lékař

pro pobočky VoZP ČR Olomouc, Brno, Plzeň, Hradec Králové

Náplň práce:

  • Kontrolování využívání a poskytování potřebné zdravotní péče v jejím objemu a kvalitě, dodržování cen u smluvních zdravotnických zařízení a pojištěnců a druh a rozsah poskytované zdravotní péče ve zdravotnických zařízeních.
  • Schvalovací, povolovací a posuzovací činnost – žádanky o schválení nebo povolení výkonů, léčivých přípravků, náhrady cestovních nákladů soukromým vozidlem.
  • Organizace, řízení a kontrola revizních činností, příprava a provádění fyzických kontrol a revizí ve zdravotnických zařízeních včetně vypracovávání revizních zpráv.
  • Zpracování podkladů ke stížnostem klientů na obsah a kvalitu poskytované zdravotní péče.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání – lékařská  fakulta + 10 let praxe  nejraději v oboru interna, chirurgie, ortopedie nebo gynekologie (není podmínkou).
  • bezúhonnost,
  • aktivní řidičské oprávnění skupiny B,
  • znalost práce s výpočetní technikou podmínkou (minimálně znalost MS Office),
  • vysoké komunikativní znalosti, asertivitu, týmová práce.

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnání v prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí,  pružnou pracovní dobu,  8 dní dovolené navíc + benefitní systém (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění apod.)

Pravidelní pracovní doba, pracovní poměr i na poloviční pracovní úvazek s 3 měsíční zkušební dobou.

Nástup dle dohody.

Pracoviště:  pobočky VoZP ČR Plzeň, Brno, Olomouc, Hradec Králové

Kontakt:           Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

                               Mgr. Jana Mašková, MBA

                        Drahobejlova 1404/4, 190 03 Praha 9

Životopis včetně motivačního dopisu  zasílejte e-mailem na: jmaskova@vozp.cz

Bližší informace podá MUDr. Libor Tuka, mail: ltuka@vozp.cz

Odpověď na nabídku pracovní pozice: revizní lékař pro pobočky VoZP ČR Olomouc, Brno, Plzeň, Hradec Králové

V případě zájmu o toto pracovní místo, vyplňte tento formulář, přiložte svůj životopis a motivační dopis.

Všechna pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.