Revizní lékař pro pobočku Praha

VOJENSKÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

vypisuje výběrové řízení na pozici

revizní lékař pro pobočku Praha

Náplň práce:

  • Kontrolování využívání a poskytování potřebné zdravotní péče v jejím objemu a kvalitě, dodržování cen u smluvních zdravotnických zařízení a pojištěnců
  • Schvalovací, povolovací a posuzovací činnost – žádanky o schválení nebo povolení výkonů, léčivých přípravků, náhrady cestovních nákladů soukromým vozidlem.
  • Organizace, řízení a kontrola revizních činností, příprava a provádění fyzických kontrol a revizí ve zdravotnických zařízeních včetně vypracovávání revizních zpráv.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání – lékařská  fakulta + praxe  nejraději v oboru interna, chirurgie, ortopedie nebo gynekologie (není podmínkou).
  • aktivní řidičské oprávnění skupiny B,
  • znalost práce s výpočetní technikou podmínkou (minimálně znalost MS Office),
  • vysoké komunikativní znalosti, asertivita, týmová práce.

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnání v prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí,  pružnou pracovní dobu,  8 dní dovolené navíc + benefitní systém (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění apod.)  Možnost pracovního poměru i na částečný úvazek.  Nástup ihned nebo dle dohody.

Odpověď na nabídku pracovní pozice: revizní lékař pro pobočku Praha

V případě zájmu o toto pracovní místo, vyplňte tento formulář, přiložte svůj životopis a motivační dopis.

Všechna pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.