Vedoucí oddělení zdravotní péče - pobočka Praha

VOJENSKÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

vypisuje výběrové řízení na pozici:

vedoucí oddělení zdravotní péče  - pobočka Praha

Náplň práce:

  1. Řídí revizní lékaře pobočky a referenty zdravotní péče v zajišťování revizní, kontrolní, a povolovací a schvalovací činnosti,
  2. kontroluje a reviduje využívanou a vykázanou zdravotní péči v jejím objemu a kvalitě, dodržování cen u smluvních zdravotnických zařízení a pojištěnců. Provádí účinná opatření k odstranění zjištěných nedostatků,
  3. posuzuje odůvodněnost léčebného procesu se zřetelem na jeho průběh a předepisování léčiv, PZT a na posuzování potřeby lázeňského pobytu jako součásti léčebné péče,
  4. schvaluje žádosti o zvýšenou úhradu výkonů, léčiva, ZP a ostatní,
  5. posuzuje reklamace - námitky ZZ nebo osob k vyúčtování zdravotní péče,
  6. posuzuje správnost přílohy č. 2 ke Smlouvě,
  7. posuzuje dostatečnost sítě smluvních zdravotnických zařízení,
  8. posuzuje kompletnost obdržených návrhů na lázeňskou péči,
  9. řídí smluvní politiku na teritoriu pobočky,
  10. provádí fyzické revize u smluvních zdravotnických zařízení.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání – lékařská  fakulta + 5 praxe ,
  • zkušenosti s řízením podřízených zaměstnanců,
  • aktivní řidičské oprávnění skupiny B,
  • znalost práce s výpočetní technikou podmínkou (minimálně znalost MS Office),
  • vysoké komunikativní znalosti, asertivita, týmová práce.

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnání v prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí,  pružnou pracovní dobu,  8 dní dovolené navíc + benefitní systém (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění apod.) Nástup ihned nebo dle dohody.

Kontakt:

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Ing. Oldřich Petržela MBA, ředitel pobočky

Bělehradská 130, 120 00 Praha 2

Životopis včetně motivačního dopisu  zasílejte e-mailem na: opetrzela@vozp.cz

Odpověď na nabídku pracovní pozice: vedoucí oddělení zdravotní péče - pobočka Praha

V případě zájmu o toto pracovní místo, vyplňte tento formulář, přiložte svůj životopis a motivační dopis.

Všechna pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.