Operátor Call Centra

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
hledá zaměstnance na pozici:

operátor Call centra

Místo výkonu práce: Olomouc

Náplň práce:

  • Řešení telefonických a e-mailových požadavků klientů
  • Poskytování informací o zdravotním pojištění, našich produktech a hledání nejvýhodnějšího řešení pro klienta
  • Obsluha telefonní infolinky
  • Práce se systémem správy dotazů
  • Účast na odborných školeních

Požadujeme:

  • Vzdělání SOÚ, SŠ, VŠ
  • Pozice vhodná pro absolventa
  • Aktivní, profesionální zodpovědný přístup k práci
  • Zodpovědnost a ochotu se dále vzdělávat
  • Slušné a příjemné vystupování
  • Dobré komunikační dovednosti – mluvené i psané
  • Týmovou spolupráci
  • Znalost práce s PC
  • Předcházející zkušenost s prací na call centru nebo v zákaznickém servisu velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání v prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí
  • Zajímavou práci v moderním a dynamickém call centru na hlavní pracovní poměr
  • Odbornou podporu
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Práce od pondělí do pátku, víkendy a svátky volné
  • Odpovídající finanční ohodnocení a motivační systém
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, sick-days)
  • Stravenky v hodnotě 105 Kč
  • Handicap pro nás není překážkou – pokud jste ZTP a Váš handicap by Vás v práci neomezoval, rádi Vás uvítáme na pohovoru

Z důvodu vysokého počtu zájemců budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče.

Termín nástupu: ASAP

Kontakt:

Matúš Rajczi
U Botanické zahrady 11, 779 00 Olomouc

Životopis včetně motivačního dopisu zasílejte e-mailem na: mrajczi@vozp.cz

Odpověď na nabídku pracovní pozice: Operátor Call Centra

V případě zájmu o toto pracovní místo, vyplňte tento formulář, přiložte svůj životopis a motivační dopis.

Všechna pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.