Zaměstnanec pro propagaci a nábor nových pojištěnců VoZP ČR

Vojenská zdravotní pojišťovna hledá:

Zaměstnance pro propagaci a nábor nových pojištěnců VoZP ČR

Náplň práce:

  • nábor nových klientů
  • aktivní propagace produktů a benefitů VoZP ČR

Požadujeme:

  • reprezentativní vystupování,
  • orientaci na výkon, aktivní přístup,
  • výborné komunikační dovednosti,
  • ochotu cestovat,
  • časovou flexibilitu,
  • bezpodmínečné dodržování etického kodexu.

Nabízíme:

  • vysoce motivační systém odměňování podle dosaženého výkonu,
  • dlouhodobou práci na dohodu o provedení práce.

Výkon práce je od 15. 4. 2017 do 31. 12. 2017. Zaměstnání je vhodné i jako brigáda pro studenty a pro seniory jako výrazný přivýdělek k důchodu. V případě vzájemné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.

Bližší informace získáte na našich pobočkách v Olomouci, Brně, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Plzni, Českých Budějovicích a v Praze. Tam také můžete podle místa svého bydliště zasílat svoje životopisy. Bližší kontaktní údaje najdete na https://www.vozp.cz/cs/o-pojistovne/kontakty/.

Odpověď na nabídku pracovní pozice: Zaměstnanec pro propagaci a nábor nových pojištěnců VoZP ČR

V případě zájmu o toto pracovní místo, vyplňte tento formulář, přiložte svůj životopis a motivační dopis.

Všechna pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.