Referent zdravotních služeb (asistent revizního lékaře) Pobočka Praha

VOJENSKÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

hledá zaměstnance na pozici

Referent zdravotních služeb (asistent revizního lékaře)

Pracoviště: Pobočka Praha, Bělehradská 130, Praha 2

Charakteristika typové pozice

Referent zdravotních služeb oddělení zdravotní péče pobočky je zaměstnanec se střední zdravotní kvalifikací, který provádí činnosti spojené s kontrolou vykázaných zdravotních služeb, vede agendu Příloh 2 a pořizuje smluvní ujednání s poskytovateli cestou portálu ZP.

Pracovní činnost:

  • Účast na provádění fyzických revizí ve zdravotnických zařízeních.
  • Revidování receptů a poukazů na ZP, kontrola vykázané zdravotní péče.
  • Zpracovávání Příloh č. 2 ke smlouvám se smluvními zdravotnickými zařízeními.
  • Vedení a příprava podkladových materiálů pro revizního lékaře.
  • Pořizování dat do informačního systému pojišťovny a jejich zpracovávání a kontrola.
  • Vedení administrativní agendy oddělení včetně evidování všech druhů písemností (žádanky, poukazy, návrhy na lázeňskou péči a atd.).
  • Archivace žádostí a písemností vzniklých činností oddělení.
  • Evidence a archivace Příloh č. 2 ke smlouvám se smluvními zdravotnickými zařízeními, zpravidla v elektronické podobě, v případě potřeby pořizování smluvních ujednání s poskytovateli cestou portálu ZP, kontrola náležitostí.

Typová pracovní náplň:

  • Účastní se na přípravě a provádění fyzických revizí ve zdravotnických zařízeních (zdravotnických zařízení domácí zdravotní péče, všeobecných sester v sociálních službách, lékárnách a výdejnách ZP) a vyhotovuje o tom zápisy,
  • provádí revizi a vytřídění receptů a poukazů, vyřazené vrací účtujícímu zdravotnickému zařízení, vrací účtujícímu zdravotnickému zařízení vyřazené doklady revidované revizním lékařem,
  • provádí kontrolu vykázané/poskytnuté zdravotní péče, o zjištěných nedostatcích/nesrovnalostech informuje vedoucího pracovníka,
  • přerozděluje k dalšímu zpracování elektronické zpracovávání příloh č. 2 dle požadavků zaslaných z ústředí, kontroluje v systému náležitosti této agendy,
  • vystavuje individuální účet pojištěnce na jeho vyžádání.
  • Eviduje a posuzuje návrhy na lázeňskou péči, návrhy předkládá reviznímu lékaři k vydání stanoviska, následně návrhy odesílá do lázeňských zařízení anebo klientovi,
  • pořizuje lékařské návrhy na lázeňskou péči,
  • zpracovává žádosti o proplacení rozšířených zdravotních služeb,
  • vyřizuje reklamace na regulační poplatky a doplatky do výše stanoveného limitu,
  • provádí evidenci došlé a odeslané pošty,
  • eviduje Žádanky ZZ o schválení (povolení) výkonu-léčiva-ZP,
  • připravuje podklady a rozbory pro fyzické revize,
  • provádí další potřebné administrativní úkony pro revizní lékaře,
  • vede evidenci cirkulujících ZP,
  • eviduje a rozesílá formuláře EU,
  • eviduje lékařské návrhy na lázeňskou péči,
  • pořizuje data pro bonifikace lékařů a ZZ

Kvalifikační předpoklady

Střední nebo vyšší zdravotnické vzdělání je podmínkou.

Další požadavky:vysoké komunikační dovednosti (přímé jednání s klienty) a pečlivost a důslednost prací, schopnost učit se novým věcem, analytické myšlení – schopnost pracovat s daty, pečlivost a důslednost prací, bezúhonnost doložená trestním rejstříkem ne starším 3 měsíců. Znalost systému zdravotního pojištění výhodou.

Nabízíme:

Zaměstnání ve stabilizované a prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí.
Odpovídající finanční ohodnocení.
Pružnou pracovní dobu.
Zajímavý program zaměstnaneckých benefitů.
Mzdové benefity.
Dovolená 25 dní.
Sick day 5 dní.
Nástup možný ihned nebo podle dohody.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.

Nástup ihned nebo dle dohody

Životopis, včetně motivačního dopisu,  zasílejte: Ing. Pavel Svoboda, ředitel pobočky VoZP ČR Praha, Bělehradská 130, 120 00, nebo elektronicky na psvoboda@vozp.cz.

Odpověď na nabídku pracovní pozice: Referent zdravotních služeb (asistent revizního lékaře) Pobočka Praha

V případě zájmu o toto pracovní místo, vyplňte tento formulář, přiložte svůj životopis a motivační dopis.

Všechna pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.