Vedoucí oddělení zdravotních služeb Pobočka Praha

VOJENSKÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

hledá zaměstnance na pozici

Vedoucí oddělení zdravotních služeb

Pracoviště: Pobočka Praha, Bělehradská 130, Praha 2

Charakteristika typové pozice

Vedoucí oddělení zdravotních služeb pobočky je zaměstnanec s vysokou kvalifikací, který koordinuje a řídí ekonomické činnosti na pobočce a řídí podřízené zaměstnance.

Pracovní činnost:

  • Rozpracování koncepce oddělení, včetně koordinace činností a řízení práce podřízených zaměstnanců oddělení.
  • Zpracovávání analýz a podílení se na tvorbě metodik, na jejichž základě bude pobočka sjednocovat, zkvalitňovat, zvyšovat a zefektivňovat činnost.
  • Zajištění a zodpovědnosti za:
    • fungování vnitřního kontrolního systému,
    • právním předpisům odpovídající hospodaření s majetkem a s přidělenými finančními prostředky a za jejich hospodárné efektivní a účelné využívání, řádné vyúčtování a jejich ochrana proti rizikům,
    • další povinnosti stanovené vedoucímu zaměstnanci dle zákoníku práce a pracovního řádu,
    • zajištění zastupitelnosti činností na oddělení,
    • archivaci a skartaci dokladů ekonomického charakteru.
  • Odpovědnost za plnění úkolů oddělení ve stanovených termínech a odborné kvalitě.
  • Dodržování obecně závazných právních norem ČR a Evropské unie, právních předpisů ČR a Evropské unie, mezinárodních smluv, vnitřních předpisů VoZP ČR, metodických pokynů Ústředí, vztahujících se k vykonávané agendě.
  • Řízení a zodpovědnost za výkon činností oddělení uvedených v organizačním řádu VoZP ČR

Typová pracovní náplň:

  • Řídí revizní lékaře pobočky a referentky zdravotní péče v zajišťování revizní, kontrolní, a povolovací a schvalovací činnosti,
  • kontroluje a reviduje využívanou a vykázanou zdravotní péči v jejím objemu a kvalitě, dodržování cen u smluvních zdravotnických zařízení a pojištěnců. Provádí účinná opatření k odstranění zjištěných nedostatků,
  • posuzuje odůvodněnost léčebného procesu se zřetelem na jeho průběh a předepisování léčiv, PZT a na posuzování potřeby lázeňského pobytu jako součásti léčebné péče,
  • schvaluje žádosti o zvýšenou úhradu výkonů, léčiva, ZP a ostatní,
  • posuzuje reklamace - námitky ZZ nebo osob k vyúčtování zdravotní péče,
  • posuzuje správnost přílohy č. 2 ke Smlouvě,
  • posuzuje dostatečnost sítě smluvních zdravotnických zařízení,
  • posuzuje kompletnost obdržených návrhů na lázeňskou péči,
  • řídí smluvní politiku na teritoriu pobočky,
  • provádí fyzické revize u smluvních zdravotnických zařízení,

Kvalifikační předpoklady

Vysokoškolské vzdělání – lékařská fakulta nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru + 5 let praxe ve vedoucí pozici ve zdravotnictví nebo zdravotní pojišťovně

Další požadavky:

  • zkušenosti s řízením podřízených zaměstnanců,
  • aktivní řidičské oprávnění skupiny B,
  • znalost práce s výpočetní technikou podmínkou (minimálně znalost MS Office),
  • vysoké komunikativní znalosti, asertivita, týmová práce,
  • bezúhonnost doložená trestním rejstříkem ne starším 3 měsíců.
  • znalost systému zdravotního pojištění výhodou.

Nabízíme:

Zaměstnání ve stabilizované a prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí.
Odpovídající finanční ohodnocení.
Pružnou pracovní dobu.
Zajímavý program zaměstnaneckých benefitů.
Dovolená 25 dní.
Sick day 5 dní.
Nástup možný ihned nebo podle dohody.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.

Nástup ihned nebo dle dohody

Životopis, včetně motivačního dopisu, zasílejte: Ing. Pavel Svoboda, ředitel pobočky VoZP ČR Praha, Bělehradská 130, 120 00, nebo elektronicky na psvoboda@vozp.cz.

Odpověď na nabídku pracovní pozice: Vedoucí oddělení zdravotních služeb Pobočka Praha

V případě zájmu o toto pracovní místo, vyplňte tento formulář, přiložte svůj životopis a motivační dopis.

Všechna pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.