Správce aplikací, ústředí VoZP Praha

VOJENSKÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

hledá zaměstnance na pozici

správce aplikací

Místo výkonu práce: Praha 9 - Libeň

Náplň práce:

  • Spolupráce při správě hlavního IS zdravotní pojišťovny a podpůrných aplikací
  • Administrace portálových úloh
  • Správa přístupů uživatelů a klientů
  • Sběr a analýza uživatelských požadavků, návrh jejich řešení
  • Podpora interních a externích uživatelů
  • Kontrola funkčnosti aplikací, shromažďování podnětů na jejich další rozvoj

Požadujeme:

  • Minimální vzdělání: ukončené středoškolské s maturitou, možnost obsazení pozice absolventem VŠ
  • Základy správy informačního systému
  • Zájem o uživatelskou podporu, komunikaci s dodavateli
  • Vyhodnocování logů, řešení nestandardních stavů, analýzu problémů
  • Vedení a aktualizaci provozní dokumentace
  • Aktivní přístup k práci

Výhodou:

  • Orientace v tvorbě SQL dotazů
  • Orientace v problematice zdravotních pojišťoven
  • Povědomí o práci s certifikáty

Nabízíme:

  • Zaměstnání v prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí
  • Zajímavou práci ve stabilním kolektivu
  • Přístup k nejmodernějším technologiím, možnost seminářů a odborných školení
  • Odpovídající finanční ohodnocení a motivační systém
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, sick-days)
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč
  • Pracoviště v dosahu metra B

V motivačním dopise žádáme o uvedení termínu možného nástupu a požadavku minimální nástupní mzdy. Motivační dopis a CV zasílejte na adresu vmichaljanic@vozp.cz. Přihlášky bez motivačního dopisu a CV vyzujeme z dalšího výběru.

V případě splnění našich požadavků (včetně motivačního dopisu a CV) postupujete do užšího výběru. V tomto případě Vás budeme do 14 dnů kontaktovat s pozvánkou k osobnímu jednání.

Uchazeči, kteří chtějí, aby je VoZP oslovila, a to i opakovaně, v případě nabídky dalších volných míst je potřeba vyjádřit souhlas, aby jejich životopis byl archivován i po skončení výběrového/přijímacího řízení nejdéle však po dobu 6 měsíců.

K tomuto souhlasu můžete využít následující postup:

Na konec svého životopisu uveďte „jméno, příjmení, titul, souhlasím s archivací tohoto životopisu za účelem účasti v dalších výběrových řízení“. Pokud zasíláte písemně, připojte svůj podpis, pokud elektronicky převeďte životopis do PDF a odešle e-mailem. V opačném případě jsou zaslané dokumenty skartovány dnem ukončení přijímacího/výběrového řízení.

Odpověď na nabídku pracovní pozice: Správce aplikací, ústředí VoZP Praha

V případě zájmu o toto pracovní místo, vyplňte tento formulář, přiložte svůj životopis a motivační dopis.

Všechna pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.