8424-Banner-s-logem-Dr.-Popov-orez

Dr. Popov

Sleva 15 % na bylinné čaje, masti, kosmetiku a doplňky stravy

Česká rodinná firma s dlouholetou bylinářskou tradicí, která vyrábí a distribuuje více než 500 druhů bylinných čajů, mastí, kapek, doplňků stravy a přírodní kosmetiky. Majitel firmy RNDr. Pavel Popov je zástupcem již třetí generace, která se bylinami zabývá. Bylinnou léčbu využíval při své práci již jeho dědeček, který byl lékařem, a také otec Ing. Popov – lidový léčitel a bylinář. Rozsáhlá znalost bylin, rodinné tradiční receptury a výrobní postupy i intenzivní studium nových trendů jsou základem pro výrobu kvalitních přírodních produktů. Cílem je nabídnout zákazníkům vynikající výrobky, které splňují motto:

„Dr. Popov – přítel vašeho zdraví“.

Jak uplatnit slevu? Sleva 15 % se vám načte při nákupu přes e-shop (zde si vyplníte uživatelské jméno, e-mailovou adresu, heslo a zadáte slevový kód ze své Benefit karty, po přihlášení se vám zobrazí ceny již se slevou). Při nákupu v kamenném obchodě (Plzeňská 857,348 15 Planá, Česká republika) předložte kartu u pokladny. Sleva se vztahuje na celý sortiment a platí v období od 1. 7. 2020 do 30. 9. 2020 a od 1. 1. 2021 do 31. 3. 2021.

Sleva se počítá z aktuálních prodejních cen a nelze ji kombinovat s jinými akcemi a slevami. Sleva se nevztahuje na skupinu Balíčky Dr. Popova, Bylinné kapsle z Peru a Ostatní.