health

Health Detox

Health&Detox® je česká bylinkářská firma se švýcarskou kvalitou. Spolupracujeme s mnoha lékaři, kteří používají moderní medicínu ve spojení se silou přírody ve funkčních doplňcích stravy, neboli NUTRACEUTIKA obsahující pouze účinné látky = jsou 100% čisté (bez příměsí).

Výjimečné kvality dosahujeme nákupem ingrediencí pěstovaných obnovitelným způsobem v pokud možno civilizací nedotčených lokalitách. Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Rostliny jsou ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy (vstřebatelnost) atd.

Jak uplatnit slevu? Klienti VoZP mohou nakupovat produkty od Health&Detox® se slevou 20 % a v případě akčních sad je celková sleva 27 % (sleva se vztahuje jen na produkty značky Health&Detox®) na jejich e-shopu. Sleva se načte, když zadáte v košíku bonusový kód: 201

 

Pár slov od Health&Detox®:

Proč nás doporučují odborníci? Čím jsme výjimeční? 

Děláme vše pro kvalitu, včetně záchrany deštného pralesa ("Prales dětem") a jeho přírodního bohatství.
Dnes mnoho firem tvrdí: "Máme 100% čisté produkty", ale podívejte se pozorně na jejich etikety a najdete tam spoustu látek, které nejsou potřeba a už vůbec nejsou přírodní (aditiva). Tyto firmy investují do drahých reklam, což kompenzují co největším snižováním nákladů na výrobu.
Health&Detox® investuje do nejlepších ingrediencí, jen se podívejte na složení produktů. Od nás získáváte skutečně čisté produkty, BEZ jakýchkoli přísad.