Naši zaměstnanci reprezentují Vojenskou zdravotní pojišťovnu ČR na Sportisimo Prague Half Marathonu 2015

Dne 28. 3. 2015 se 12 500 běžců zúčastnilo jednoho z nejkrásnějších půlmaratonů světa. Start i cíl byl na náměstí Jana Palacha, trať vedla srdcem metropole, podél Vltavy i různými pražskými čtvrtěmi. Na první půlmaratonské metry za doprovodu Smetanovy Vltavy nezapomene snad žádný závodník a více než dvacet kapel podél trati běžce doprovodilo až do cíle.

Byl to první půlmaraton, kterého se účastnili zaměstnanci VoZP ČR. Chtěli dokázat sobě i ostatním, že lze zásadami zdravého a aktivního způsobu života dosáhnout cíle závodu. Zažili nezaměnitelnou atmosféru Sportisimo Prague Half Marathonu 2015 s možností reprezentovat Vojenskou zdravotní pojišťovnu ČR.

Rozběhu štafety VoZP ČR se ujal Jiří Fator, za ním pak o 5 kilometrů, 35 minut a 54 vteřin později vyběhla Stanislava Jelenová, která přesně za 30 minut a 22 vteřin předala štafetu Barboře Doupníkové Paštové. Za dalších 30 minut a 40 vteřin vyrazil k závěrečnému úseku Lukáš Vlčan, který 6 kilometrů a 97 metrů do cíle zdolal za 31 minut a 52 vteřin. Naši běžci si užili dohromady jednadvacet kilometrů srdcem historické Prahy a jejich poděkování patří VoZP ČR, která jim umožnila se půlmaratonu zúčastnit.