pastee-test

Nutriční pasty Pastee

Sleva 20 % na nutriční pasty Pastee

Pastee, to je funkční jídlo v pastě. Nová podoba vyváženého jídlakteré si můžete dát, když chcete zdravě jíst, máte hlad, nebo jenom chuť. Sleva 20 % se vám načte při nákupu přes e-shop www.pastee.cz, kde do kolonky „slevový kupón“ zadáte kód ze své karty BeneFit Klubu.

 

Proč Nutriční pasta ?
Pasta vás nasytí, ale nevyřadí z provozu jako tekuté náhražky jídla, kde musíte vypít velký objem naráz. Konzistence pasty nám umožnila dostat co nejvíce živin do co nejmenšího objemu. Taky je super praktická v tom, že nevyteče do tašky ani kabelky a mimo ledničku vydrží i 6 měsíců. Shaker nebo jakékoliv další “nářadí” s sebou nosit nemusíte. Dopřát si ji můžete hned, stačí odšroubovat víčko. ;)

Proč Pastee ?
Pastee je vůbec první nutriční pasta na trhu. Její složení jsme ladili s odborníky na výživu, jako třeba s paní Ing. Hanou Stříteckou Ph.D. ředitelkou a odbornou garantkou spolku FÉR potravina. Na výrobu jsme použili ty nejlepší suroviny a vždy je šetrně zpracovávali. Díky tomu všemu má Pastee příjemnou přírodní chuť, která vás možná napoprvé překvapí, ale postupně si to ovocné osvěžení, které dokonale zažene hlad, zapastujete. ;) Navíc vás neomrzí - vyvinuli jsme ji v několika příchutích a pilně pracujeme na dalších.

Jak Pastee chutná ?
Poprvé vás možná překvapí, že je Pastee sladko-kyselé. Ale případný kyselý obličej vám určitě zmizí, až se dozvíte, že je to proto, že nemá žádný přidaný cukr. A to naopak stojí za úsměv! Pasta je taky plná drcených mandlí, takže má jemnou strukturu. Díky ní máte zase pocit, že opravdu něco jíte a není to jen dojem. Vydržíte sytí opravdu dlouho.

 

Benefity Pastee

- přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu

- podporuje normální stav kostí

- napomáhá váhovému managementu

- pomáhá normální funkci vylučování

- je zdrojem energie

- přispívá k růstu a udržení svalové hmoty

Více informací o nutričních pastách najdete v letáčku:  o Pastee

Stále v poklusu?
Verze Activ je speciálně vyvinutá pro ty, co jsou pořád v pohybu. Mějte ji stále u sebe a dodejte svému tělu potřebné živiny kdekoliv a kdykoliv. 

Pastee active jsou v těchto příchutích: Limetko-citrónový koláčJablko-skořicový koláčHruška/VanilkaVišeň/Kakao a Rybíz.

 

 • ii-jr1v7fe74.png
  ii-jr1v7fe74.png
 • ii-jr1v7fe74-2.png
  ii-jr1v7fe74-2.png
 • ii-jr1v7fe74-3.png
  ii-jr1v7fe74-3.png
 • ii-jr1v7fe74-4.png
  ii-jr1v7fe74-4.png
 • ii-jr1v7fe74-5.png
  ii-jr1v7fe74-5.png
 • pastee4.jpg
  pastee4.jpg