Revizní lékař pro Ústředí VoZP ČR, pobočky VoZP ČR Praha, Olomouc, Brno, Plzeň, Hradec Králové

VOJENSKÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

 

vypisuje výběrové řízení na pozice

 

revizní lékař


Pracoviště:  Praha, Ústí nad Labem, Olomouc, Brno, Hradec Králové, České Budějovice nebo Plzeň

Činnosti (druhy prací) pozice:

  • Kontrolování využívání a poskytování potřebné zdravotní péče v jejím objemu a kvalitě, dodržování cen u smluvních zdravotnických zařízení a pojištěnců.
  • Schvalovací, povolovací a posuzovací činnost – žádanky o schválení nebo povolení výkonů, léčivých přípravků, náhrady cestovních nákladů soukromým vozidlem.
  • Organizace, řízení a kontrola revizních činností, příprava a provádění fyzických kontrol a revizí ve zdravotnických zařízeních včetně vypracovávání revizních zpráv.

 

Kvalifikační předpoklady:

  • Vysokoškolské vzdělání – lékařská  fakulta + praxe nejlépe v oboru interna, chirurgie, ortopedie nebo gynekologie (není podmínkou).

 

Požadované odborné dovednosti a schopnosti:

  • aktivní řidičské oprávnění skupiny B,
  • znalost práce s výpočetní technikou podmínkou (minimálně znalost MS Office),
  • vysoké komunikativní znalosti, asertivita, týmová práce,
  • praxe ve zdravotní pojišťovně výhodou,
  • ochota učit se novým věcem.

Další požadavky: bezúhonnost doložená výpisem trestního rejstříku ne starším 3 měsíců.

Nástup dle dohody. Možnost částečného úvazku nebo práce na dohodu.

Nabízíme: zaměstnání ve stabilizované a prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí a perspektivou, stravenky, flexibilní pracovní dobu, 25 dní dovolené, 5 dní sick days.

Bližší informace poskytne ředitel příslušné pobočky nebo ředitel odboru zdravotních služeb Ústředí (tel. 284021324). Životopis včetně motivačního dopisu zasílejte pouze e-mailem na adresu: jmaskova(na)vozp(tecka)cz nebo přímo řediteli příslušné pobočky v požadovaném městě. 

Uchazeči, kteří chtějí, aby je VoZP oslovila, a to i opakovaně, v případě nabídky dalších volných míst je potřeba vyjádřit souhlas, aby jejich životopis byl archivován i po skončení výběrového/přijímacího řízení, nejdéle však po dobu 6 měsíců.

K tomuto souhlasu můžete využít následující postup:

Na konec svého životopisu uveďte „jméno, příjmení, titul, souhlasím s archivací tohoto životopisu za účelem účasti v dalších výběrových řízení“. Pokud zasíláte písemně, připojte svůj podpis, pokud elektronicky převeďte životopis do PDF a odešle e-mailem.

V opačném případě jsou zaslané dokumenty skartovány dnem ukončení přijímacího/výběrového řízení.

Zaměstnavatel tímto informuje uchazeče o zaměstnání, že se v rámci výběrového/přijímacího řízení může seznámit s osobními údaji na veřejně přístupných profilech sociálních sítí.

Odpověď na nabídku pracovní pozice: revizní lékař pro Ústředí VoZP, Pobočky VoZP Praha, Ústí nad Labem, Olomouc, Brno, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň

V případě zájmu o toto pracovní místo vyplňte tento formulář, přiložte svůj životopis a motivační dopis.

 

* povinné položky