• Pojištěnci
  • Plátci
  • Poskytovatelé
  • Kontakty
O VoZP
Pojištěnci
Poskytovatelé

Online poradna, objednání, prevence

uLékaře.cz vám poradí se zdravotními potížemi a zajistí objednání k lékaři

  • Potřebujete pomoct se zdravotním problémem?

  • Chcete se nechat objednat ke specialistovi v blízkosti svého bydliště?

  • Máte lékařské zprávy, kterým tak úplně nerozumíte?

  • Už víte, že hledání rad naslepo v internetových diskuzích nikam nevede?

Nejlepší je řešit vše se zkušenými odborníky. Se službou uLékaře.cz to není žádný problém. 

Služba uLékaře.cz pro pojištěnce VoZP na rok ZDARMA

Po aktivaci služby na uLékaře.cz můžete online poradnu a objednání neomezeně využívat po dobu 12 měsíců, a to zdarma. Pro další využívání služby vám následně bude poskytnuto zvýhodněné předplatné.

uLékaře.cz se můžete poradit ohledně čehokoliv z oblasti zdraví

V  poradně působí více než 350 zkušených lékařů všech odborností, kteří s vámi rádi proberou vaše fyzické i psychické problémy. Služba je dostupná ve dne v noci, o víkendech i svátcích. A protože je online, můžete ji využít odkudkoliv, tedy i z dovolené nebo služební cesty.

Na konkrétní dotaz vám odpoví praktický lékař pro dospělé nebo pediatr, a to do 6 hodin od položení dotazu.  V případě doporučení praktického lékaře získáte do 48 hodin vyjádření také od specialisty příslušného oboru, například dermatologie, ortopedie, gynekologie, chirurgie, psychologie aj.

V uLékaře.cz zajistí objednání ke specialistovi na konkrétní místo i čas

Odborník v poradně může doporučit osobní návštěvu lékaře. V takovém případě vám zdravotní tým pomůže s objednáním podle vašich místních i časových preferencí. O objednání můžete požádat i přímo, bez položení dotazu v poradněObratem vám zavolá zdravotní sestra, probere s vámi podrobnosti a získá tak všechny potřebné informace k vyhledání vhodného specialisty. Následně zajistí vaše objednání a termín návštěvy s adresou zdravotnického zařízení obdržíte e-mailem.

Se službou uLékaře.cz už nebudete se svými zdravotními problémy nikdy a nikde sami. Řešení neodkládejte a nepodceňujte zdravotní problémy své ani svých blízkých. Vojenská zdravotní pojišťovna a služba uLékaře.cz stojí vždy na vaší straně.

Služba uLékaře.cz je klientům VoZP dostupná přes Klientský portál. Pokud v něm ještě nejste zaregistrováni, zde je návod, jak na to.