VoZP ČR na akcích v roce 2017

27. ročník multikulturního festivalu JIČÍN MĚSTO POHÁDKY

 V sobotu 16. září 2017 se stala pobočka VoZP Hradec Králové součástí festivalu JIČÍN MĚSTO POHÁDKY.

Propagační stan a promo stolky byly umístěné přímo uprostřed pohádkového dění na Valdštejnském náměstí v blízkosti pódia, kde se odehrával hlavní program.

Po celý den bylo u stanu neustále živo. Zaměstnanci informovali stávající i potencionální pojištěnce VoZP ČR o aktuálních programech, rozdávali  zpravodaje, letáky, ale i poměrně hodně přihlášek. Děti potěšily drobné dárky a balónky, uvítaly i možnost vyfotit se na panelu jako voják. Upozorňovali jsme na nově vznikající jednatelství po celé republice, protože návštěvníci tradičního festivalu byli z celé ČR.

I přes mírnou nepřízeň počasí trval zájem návštěvníků festivalu o propagační stanoviště VoZP ĆR až do pozdních odpoledních hodin.

Věříme, že díky takovýmto akcím přispíváme ke zviditelnění VoZP i ke zvýšení počtu našich klientů.

DSCN2938

Foto zde.

Dnů NATO se zúčastnila i VoZP ČR.

Jako už tradičně, i letos se v sobotu 16. a v neděli 17. září Dnů NATO a Dnů vzdušných sil AČR zúčastnila VoZP. Na naší prezentaci se podíleli zejména zaměstnanci brněnské a olomoucké pobočky.

Upoutávka a stánek VoZP ČR byly nepřehlédnutelné a zaměstnanci odpovídali na stovky dotazů lidí, kteří buďto uvažují o přestupu k naší pojišťovně, nebo se už našimi klienty stali. Návštěvníky našeho stánku přitahovali také známí sportovci, pojištěnci VoZP, kteří zaujali svou improvizovanou autogramiádou a s úsměvem odpovídali na dotazy přítomných. Byl to zejména olympionik a mistr světa, kajakář Josef Dostál, ale i mistryně Evropy ve čtyřkolce Ollie Roučková a šampion z Dakaru na motorce a držitel řady ocenění fair play nadporučík Lukáš Kvapil, kteří významně přispěli k propagaci naší pojišťovny.

13

Foto zde.

VoZP na tankovém dni přivítala bronzového oštěpaře Frydrycha

Bitva americké a německé armády byla velkým lákadlem pro 30 tisíc návštěvníků na tradiční akci vojenského muzea

Sobota 2. září byla poslední prázdninová, a tak se do bývalého vojenského prostoru v Lešanech vypravily celé rodiny a skupiny příznivců vojenské historie i současnosti. Ukázky vojenské techniky nadchly kluky, tatínky i pamětníky vojenské služby v Československé armádě. Doprovodný program pak zpestřil třiceti tisícům návštěvníků den v areálu Vojenského historického muzea v Lešanech. Pozadu nezůstala ani VoZP u jejíhož stánku bylo tentokrát mimořádně živo.

Díky spolupráci s ASC Dukla jsme zde přivítali oštěpaře Petra Frydrycha, bronzového medailistu ze srpnového Mistrovství světa v atletice. Na stánku Petrovi Frydrychovi návštěvníci gratulovali a také diskutovali o jeho formě a skvělém posledním hodu, který tak úžasně doletěl až k bronzu. Petr si se zájmem se všemi povídal, nechal děti hádat, kolik váží oštěp, fotil se a rozdával podpisy. „Za pár dní nastupuji na přijímač, stanu se vojákem AČR,“ prozradil atlet v dresu Dukly.

Zájem byl u našeho stánku také o měření tlaku, focení u fotostěn a malí i velcí si odnášeli reflexní pásky s naším novým telefonním číslem 844 888 888.

DSCN0722

Foto zde.

Letní dovádění s Vysočinou a VoZP

Po celé léto každou neděli probíhá akce kraje Vysočina „Letní dovádění s Vysočinou“, jejíž součástí je i propagace VoZP ČR organizovaná brněnskou pobočkou. V neděli 23.7. 2017 proběhla akce v Novém Veselí a 30.7.2017 v Polné. Obou se zúčastnilo kolem 700 lidí.

Návštěvníci měli zájem o měření tlaku a tělesného tuku, děti sestavovaly naše puzzle. Rodičům dětí a dalším dospělým zájemcům, kteří uvažují o změně zdravotní pojišťovny, jsme rozdali mnoho přihlášek. Akci v Polné doprovázela živá hudba a zábavný program nejen pro děti v režii moderátora Milana Řezníčka z rádia Vysočina. Blízká vodní plocha Peklo poskytla v horkém dni vítané osvěžení a  návštěvníci si mohli vyzkoušet také Aquazorbing.

IMG-20170730-163255

Foto zde.

Promo akce v Centru Zlín

Dne 25. 7. 2017 proběhla jedna z mnoha úspěšných akcí VoZP k propagaci a zviditelnění naší zdravotní pojišťovny. Akci pořádalo jednatelství VoZP Zlín ve spolupráci s jednatelstvím v Uherském Brodě. Akce probíhala od 8.00 hodin a skončila asi v 15.00 hodin. Už ráno přicházeli do zlínského nákupního střediska Centro první návštěvníci a postupně se návštěvnost zvyšovala, což se projevilo i zájmem o naše služby. Vysvětlovali jsme poskytování příspěvků z programu preventivní zdravotní péče, výhody Věrnostního klubu, způsob změny zdravotní pojišťovny a rozdali jsme i množství přihlášek. 

akce-VoZP-CENTRO-Zlin-25.7.2017-007

Foto zde.

Další úspěšná prezentace VoZP ČR!

V neděli 16. července  se na 500 návštěvníků přišlo bavit na akci rádia Vysočina – Letní dovádění s Vysočinou 2017 v Koněšíně. Pro návštěvníky byl připraven pestrý program, na kterém se iniciativně   podílela také Vojenská zdravotní pojišťovna pod patronátem pobočky Brno.  Pro děti i dospělé byly připraveny soutěže s Milanem Řezníčkem, malování na obličej, simulátor surfu a skákací hrady, živá hudba a jako speciální host vystoupil Železný Zekon. Celé odpoledne bylo k dispozici grilované maso a klobásy, palačinky, káva a chlazené nápoje, program byl završen volbou Miss Letního dovádění a soutěží párů.

Rodiny s dětmi měly velký zájem o stánek VoZP ČR i díky tomu, že na naši přítomnost v průběhu celé akce upozorňoval moderátor zábavného odpoledne. U našeho stánku si zájemci mj. mohli nechat změřit tlak a tuk v těle. Při příležitosti měření jsme poskytovali informace o našich preventivních programech a možnosti změnit zdravotní pojišťovnu. I díky tomu jsme rozdali zájemcům  desítky  přihlášek. Pro děti jsme měli připravené zázemí v podobě skládání puzzle v několika variantách, za složení obrázku si pak děti mohly vybrat z našich reklamních předmětů nějakou maličkost. Akce byla úspěšná a proběhla ke spokojenosti všech.

IMG-2977

Foto zde.

Bahna 2017

Lesy ve Vojenském Újezdu Brdy duní a burácejí pásy tanků a koly těžké vojenské techniky. Nízko nad korunami stromů proletí gripeny a letouny Kasa. Vojenský prostor je zalitý sluncem, po areálu se prohání historicá i nejmodernější vojenská techniky, mraky prachu střídají ohlušující salvy a barvy dýmovnic.

V sobotu 10. 6. 2017 se 50 tisíc návštěvníků přišlo podívat na Den pozemního vojska Bahna 2017 do Strašic na Rokycansku. Jeho 28. ročníku se zúčastnilo 1400 příslušníků české armády s 500 kusy techniky. Kromě nich se ve Strašicích představily i armády okolních zemí a kluby vojenské historie. Letošní Bahna začala minutou ticha za oběti z Lidic. Pak nad hlavami diváků prolétly letouny Kasa, gripeny a armádní vrtulníky, z nichž vyskočili parašutisté. Na programu celodenní akce, kam míří nejen nadšení fanoušci armády, ale i rodiny s dětmi či cizinci, jsou ukázky z vojenské historie, například bitvy u Zborova nebo ze západní fronty roku 1944. Současná technika se předvedla ukázkou obranné operace k odvrácení útoku protivníka. Součástí Dne pozemního vojska byla putovní výstava fotografií z vojenských misí TEN DRUHÝ ŽIVOT, kterou VoZP podpořila v rámci svých marketingových aktivit.

Na akci nemohla chybět ani Vojenská zdravotní pojišťovna ČR se svým kontaktním místem. Práci kolegů podpořili na místě generál Zoltán Bubeník, předseda Správní rady VoZP a Ing. Vladimír Petrů, poradce GŘ VoZP v oblasti IT. Po celý den jsme odpovídali na dotazy návštěvníků, zájemci si mohli nechat změřit krevní tlak a podkožní tuk. Pro děti byla přichystána střelba z luku či skládání papírových modelů letadel a pro ty úplně nejmenší pak různé kvízy a omalovánky. Velký zájem byl rovněž o maskovací barvy a snímky dětí u modelu tanku. Bylo rozdáno několik set letáků, 30 přihlášek, dalších 10 budoucích klientů změnilo zdravotní pojišťovnu přímo na místě.

DSCN9244

Foto zde.

104. Primátorky 2017

Pražské pobočce se povedlo poprvé v historii zajistit záštitu VoZP na tradičním českém veslařském závodu Pražské primátorky. Na pražské náplavce na Rašínově nábřeží byla letos poprvé partnerem závodu finále A osmiveslic dorostenců. Cenu vítězům předával na hlavním podiu veslařské regaty před televizními kamerami Ing.Josef Diessl, generální ředitel VoZP společně s Ing. Oldřichem Petrželou, MBA, ředitelem pobočky Praha. Primátorky si nenechala ujít řada příznivců veslování, kteří vytvořili podél Vltavy bouřlivou atmosféru. Náplavku lemovaly nově vyrobené bannery a vlajky s logem VoZP.

Děvčata z pražské pobočky představovala po celé tři dny divákům, fanouškům a příznivcům veslařského sportu pestrou škálu příspěvků na sport, očkování, dentální hygienu a mnohé další včetně věrnostního klubu VoZP. Vzhledem k téměř letnímu počasí byla návštěvnost na náplavce u Vltavy vysoká, děvčata odpovídala na desítky dotazů a těm, kteří si nechali změřit tlak, darovala jablko. Jedním z nich, který si s úsměvem nechal tlak změřit, byl i Andrej Babiš a s chutí se ihned do jablka zakousl. Děti i dospělí si kromě informačních letáků o našich preventivních programech odnesli malý dárek. Nebylo to však „zadarmo“, dospělí skládali hlavolam a děti se trefovaly na terče míčky nebo barevnými kroužky.

20170604-114600

Foto zde.

Den dětí v kasárnách Vyškov

U příležitosti otevření druhého jednatelství ve Vyškově, v areálu kasáren, jsme navázali úzkou spolupráci s Vojenskou výcvikovou akademií a zúčastnili jsme se Dne dětí, který posádka Vyškov každoročně pořádá. Na výcvikovou základnu dorazilo na 2000 dětí ze základních škol, z dětských domovů, či jen tak s rodiči, aby si prohlédli vojenskou techniku, nechyběla ani kolová obrněná vozidla Pandur, Iveco a Dingo. Na hlavním nástupišti bylo rozmístěno několik stanovišť, kde na děti čekalo malování na obličej, nafukování balónků, stan policie ČR a také naší pojišťovny.

Pro děti jsme si nachystali soutěže jako házení tenisáků do "vlčí tlamy" nebo skládání puzzle, které se setkalo s milým ohlasem malých i velkých. Za splnění úkolu si mohly vybrat odměnu v podobě bonbónů nebo nafukovacích balónků. Rodiče se hodně zajímali o možnost změny pojišťovny, na místě podepsali 4 přihlášky, několik desítek jich bylo rozdáno na vyplnění domů. Klienti také odevzdali několik přihlášek do věrnostních klubů a odnášeli si letáčky s informacemi o preventivních programech. Vojáci ocenili především nově připravovaný program pro ně a jejich rodinné příslušníky. V nejbližších dnech se ve Vyškově uskuteční dopravně bezpečnostní akce BESIP, kde budeme opět reprezentovat naši pojišťovnu po boku příslušníků AČR. Rádi bychom touto cestou také poděkovali panu mjr. Kubišovi, panu mjr. Kubínovi a panu kpt. Jelínkovi za vstřícnost a milou spolupráci.

IMG-20170602-110704

Foto zde.

Dětský den s armádou v Olomouci

Olomoucký vojenský a dětský den se konal v sobotu 3. 6. 2017. Akci navštívilo tisíce Olomoučanů, hlavně s dětmi. Zájem byl velký, rozdali jsme několik desítek přihlášek a poskytli spoustu informací o výhodných programech VoZP ČR. Potěšili jsme i spoustu dětí našimi dárkovými drobnostmi a mnoho rodičů uvítalo nabídku stát se pojištěnci VoZP ČR, a získat tak možnosti čerpání příspěvků z pestrých programů nadstandartní péče. O  organizaci velmi vydařené akce se skvěle postarala Armáda ČR.

IMG-20170603-113004

Foto zde.

Turnaj tolerance v malé kopané 2017

Na fotbalovém stadionu Juliska v Praze 6 se to v sobotu 3. června hemžilo sportovci všech barev pleti a náboženských vyznání. Na dvou hřištích se proháněli za nejoblíbenější mičudou celého světa – za fotbalovým míčem.

Konal se zde 19. ročník tradičního otevřeného jednodenního Turnaje tolerance v malé kopané o pohár místopředsedy Senátu Parlamentu České republiky. Organizaci tradičně zajistila Unie armádních sportovních klubů ČR.

O turnaj je mezi národnostními menšinami žijícími v České republice a zainteresovanými organizacemi velký zájem. Bez ohledu na jinou barvu pleti či náboženské vyznání se příslušníci národnostních menšin setkávají při fotbalu, nejoblíbenější a nejpopulárnější sportovní hře, která se ve všech zemích světa hraje podle stejných pravidel.

K bojům o celkové vítězství nastoupilo 338 hráčů ve 25 družstvech. Celý den se bojovalo ve čtyřech skupinách, do závěrečných čtyřfinálových bojů nastoupilo, za únavného sobotního vedra, osm nejlepších týmů turnaje. Vítězný pohár zvedlo nad hlavu družstvo Ukrajinců, předal jim ho Ing. Ivo Bárek, 1. místopředseda Senátu Parlamentu ČR. Druzí skončili Bulhaři, kteří podlehli vítězům 2:3. Třetí místo si zajistili Vietnamci vítězstvím nad družstvem Neratovic také 3:2. Mezi diváky a fanoušky byl v ochozech také Jozef Diessl, ředitel Vojenské zdravotní pojišťovny, která je již tradičním partnerem Turnaje tolerance.

V průběhu turnaje fotbalisté sehráli 78 utkání a vstřelili 280 branek. Nejlepším střelcem se stal František Hák z družstva Vietnamců se 14 vstřelenými góly, nejlepším brankářem byl vyhlášen Daniel Le také z družstva Vietnamců. Pohár Fair Play pro nejslušnější družstvo připadl družstvu Ukrajinců za semifinálový souboj s družstvem Neratovic.

Turnaj má mezi zúčastněnými velkou odezvu, zájem družstev o start je každým rokem mimořádně velký, protože v Evropě neexistuje svým rozsahem turnaj obdobný. Značný podíl na úspěšnosti turnaje mají partneři a sponzoři, bez jejichž podpory by nebylo možno tak náročnou akci uskutečnit. Turnaje se, kromě fotbalových týmů a doprovodu, zúčastnilo 13 hostů z toho 4 velvyslanci zúčastněných zemí a 38 pracovníků organizačního výboru, vojenské policie a městské policie.

DSC-4133

Foto zde.

Mladí zdravotníci soutěžili s pomocí VoZP

Soutěž hlídek mladých zdravotníků organizovaná Českým červeným křížem s podporou VoZP ČR je již tradiční akcí, kam každý rok zavítáme. Letos se konala 24. května a opět byla mimořádně vydařená. Na soutěži pomáháme, ale také využíváme volný čas závodníků k předvedení našich nabídek. Závodícím dětem jsme měřili váhu, krevní tlak a BMI index a rodičům jsme adresovali nabídku našich preventivních programů. Stánek VoZP ČR osiřel jen ve chvíli, kdy se na společném nástupu předávaly ceny soutěžním družstvům.

170524-vozp

Foto zde.

Nebe nemá bariéry Náměšť nad Oslavou

V sobotu dne 27.5.2017 proběhla akce „Nebe nemá bariéry“  na letecké základně v Náměšti nad oslavou. Tato akce byla zaštítěna 22. základnou vrtulníkového letectva Sedlec, Vícenice u Náměště nad Oslavou, Vojenským leteckým klubem Náměšť nad Oslavou a Krajem Vysočina.

Akce byla určena pro děti s handicapem, jejich doprovod a pro děti příslušníků letecké základny. Od rána se tvořily hloučky u letounů CASA 295, L-410, Mi-171Š kde se hlavně děti těšily na vyhlídkové lety nad letištěm. Na letišti byla vystavena ukázka vojenské techniky, kdy malí i velcí neodolali pokušení ponořit se do kokpitu vrtulníku nebo obrněného transportéru. Dále zde pro účastníky byla přichystána ukázka vojenské hasičské techniky i se zásahem pěnou. Nejvíce se dětem ovšem líbila ukázka výcviku služebních psů a služebních dravců. Kdo má rád zbraně nebyl také ošizen.

Celým areálem se za doprovodu hudební skupiny nesla úžasná vůně pravého vojenského guláše. A co my? Náš stánek jsme si chytře postavili právě vedle  vojenského stanu kde se podával guláš a další občerstvení.

Děti  si lámaly hlavinky u  skládanky a rodičům jsme představili naše preventivní programy. Od rána až do ukončení celé akce jsme se  nezastavili a trpělivě odpovídali stovkám návštěvníků na jejich dotazy. Klienti nás pochválili za nově otevřené jednatelství v Třebíči a za kvalitní preventivní programy. Zájem byl o VoZP ČR velký, svědčí o tom  7 podepsaných přihlášek na místě, spousta rozdaných přihlášek a letáčků s preventivními programy. Rozhodně touto akcí naše úzká spolupráce s Armádou ČR nekončí.  Je zapotřebí všechny vojáky jak v činné službě tak i aktivní zálohy informovat o všech našich benefitech.

1036

Foto zde.

 

VoZP ČR na Vysočině – DEN ZDRAVÍ

Svou aktivní účastí na třetím ročníku Dne zdraví ve Žďáru nad Sázavou brněnská pobočka úspěšně využila možnost prezentovat a dále zviditelňovat přítomnost VoZP ČR v tomto okresním městě Kraje Vysočina.  Den zdraví se konal v sobotu, 27.května.

Návštěvníci polikliniky  tak měli jedinečnou příležitost zastavit se u našeho stánku. V rámci Dne zdraví proběhla řada velmi atraktivních akcí, i pro ty nejmenší, odpovídalo tomu i zcela zaplněné parkoviště polikliniky. Ukázka první pomoci, cvičených psů apod. se konaly v naší bezprostřední blízkosti, čehož jsme samozřejmě řádně využili. Stánek budil nečekanou pozornost a často jsme slyšeli slova uznání, že je ve Žďáru nad Sázavou otevřené jednatelství VoZP.

18838663-1721247787891643-119411391-o

Foto zde.

VoZP se prezentovala mezi tanky, kanóny a dělostřeleckou technikou

Oblohou nad Vojenským technickým muzeem v Lešanech prolétají stihačky Jas 39 Gripen. „Uniformovaní“ muži, kluci i malé slečny stojí v pozoru při tónech naší státní hymny. To je,  filmově řečeno, úvodní scéna Zahájení 22. sezony VTM v Lešanech v sobotu 27. 5. 2017. Milovníky vojenské historie a techniky čeká prohlídka nejnovějších přírůstků muzea, nízký průlet stíhaček a připomenutí útoku československých legionářů na Rakousko-uherské zákopy v bitvě u Zborova před 100 lety.  Na deset tisíc návštěvníků si prohlíží zbraně první i druhé světové války, tatínkové fotí, děti dobývají obrněné vozy a tanky, obdivují expozice a rozmlouvají s nadšenci klubů vojenské historie.

Celý den to ve vojenském muzeu duní, vybuchuje a rachotí. V aréně projíždějí bojové vozy, kanóny, tatrovky. Prašný prostor kropí hasičské vozy. Ti, kteří neholdují technice vojenské, si mohou prohlédnout autobusové a automobilové veterány.

Statické ukázky, vojenské tábory a prezentace partnerů jsou vítaným okamžikem pro krátký odpočinek v horkém dni. Návštěvníky stanu VoZP přitahuje fotostěna s gripenem, u níž se malí i velcí mohou stát alespoň na chvilku piloty bojové stíhačky. Kolegové z pražské pobočky prezentují návštěvníkům stánku VoZP benefity a zejména preventivní programy. Neúnavně odpovídají stovkám návštěvníků jejich dotazy, především k programu Zdravá rodina, Maminka a k výhodám Věrnostního klubu.

Další akcí, na které se bude Vojenská zdravotní pojišťovna ČR prezentovat, jsou ve dnech 2. – 4. 6. již 104. Primátorky v Praze na Vltavě. Milovníci vojenské techniky se pak mohou těšit na Den pozemního vojska 2017 – Bahna v sobotu 10. 6. v západních Čechách.

w-MAS7966

Foto zde.

Kuželkářské namlouvání

Sportovní dny jsou vždy vítaným zpestřením každodenního života. Když obdržel náš vedoucí oddělení kontroly Ing. Mareček pozvánku na tradiční turnaj „Novoveský pětiboj“ napadlo ho, že i tělovýchovná jednota Kuželky Nová ves u Českých Budějovic by mohla zapadnout do našeho programu propagace a náboru nových pojištěnců.

Jednota vlastní prostornou kuželnu, hojně navštěvovanou místními obyvateli a při turnajích i hráči z jiných míst regionu. Jednota hraje Krajský pohár - v sezoně 2016/2017 skončili její hráči na 5 místě. Iniciativně uvařil guláš a organizátoři z místní jednoty umožnili naší zdravotní pojišťovně propagaci našich klientských produktů. Akce proběhla dne 20. 5. 2017 v Nové Vsi u Českých Budějovic za účasti členů místní tělovýchovné jednoty. Namlouvání naší zdravotní pojišťovny a kuželkářské jednoty má před sebou další jednání o konkrétních podmínkách propagace VoZP ČR při turnajích v roce 2017. Věříme, že přispěje ke stabilizaci i náboru nových klientů.

170520-soupana

Foto zde.

Akce pobočky Č. Budějovice: Den otevřených dveří BH Nemocnice Vimperk

Dne 17. 5. 2017 se zúčastnil ředitel pobočky v Českých Budějovicích na pozvání ředitele nemocnice Ing. Davida Dne otevřených dveří BH Nemocnice Vimperk. Při této příležitosti jsme zde rozvinuli náš propagační stánek.  Mediálním partnerem akce byla Jihočeská televize, která následující den odvysílala v regionálních zprávách reportáž (i se záběry našeho stánku). V kulturní vložce na akci vystoupily dětské taneční a pěvecké soubory z Vimperku. Děti uvítaly naše drobné propagační předměty a rodičům i ostatním účastníkům jsme rozdali naše propagační materiály s přihláškami.  Ve Vimperku - tradičně bývalém vojenském městě -  má VoZP ČR dobrou pověst. Akce přispěla k propagaci i stabilizaci pojistného kmene VoZP ČR v daném regionu.

 

V sobotu 20. 5. pak pracovníci budějovické pobočky reprezentovali VoZP na pátém ročníku Modrého běhu, který je součástí celosvětové kampaně „Light it up blue“ na podporu lidí s autismem.

05

Foto zde.

7. vojenský pochod

S podporou vojenských pochodů nepřestává brněnská pobočka VoZP ČR. Dne 6. května 2017 se výrazně podílela na realizaci již 7. vojenského pochodu České republiky v Lednicko-valtickém areálu při příležitosti ukončení 2. světové války. Samotných účastníků se letos zúčastnilo na 1500, kromě účastníků z ČR pochodovali účastníci z Německa, Maďarska, Polska, Rakouska, Ruska, Slovenska, Španělska, USA a Velké Británie. Jménem účastníků pochodu je věnován finanční dar na „Vojenský fond solidarity“, „Nadace policistů a hasičů“ a „Pomoc pro Kosu“.

Organizátoři účastníkům připravili trasy různých délek a to se vzdálenostmi 9, 15, 20, 25, 31 a 35 km. Sluníčko ozářilo celý L-VA i loga VoZP ČR na všech kontrolních bodech a na památeční foto stěně.

Na posledním stanovišti účastníci obdrželi pamětní medaile a zasloužené občerstvení. Zde byl umístěn promostolek Vojenské zdravotní pojišťovny ČR, kde jsme účastníky pochodu informovali o novinkách, preventivních programech a příspěvcích VoZP ČR i výhodách Věrnostního klubu. Vedle stolku jsme umístili místo pro měření tlaku a tuku, které se tradičně těšilo velkého zájmu a prostor pro vyplňování formulářů. Jedna pochodující dívka byla již rozhodnuta o změně zdravotní pojišťovny a využila příležitost k vyplnění přihlášky na místě. Na padesát účastníků pochodu si odneslo přihlášku domů ke konečnému rozhodnutí a stejný počet pochodujících bude nad přihláškou uvažovat o změně zdravotní pojišťovny v klidu domova.

Podle vydaných pochodových pasů je přívrženců vojenských pochodů již přes čtyři tisíce. Jim a dalším přívržencům připravíme další příležitost ke změně zdravotní pojišťovny dne 23. září 2017 při Pochodu české státnosti.

 IMG-20170506-130043-2

Foto zde.

Stánek VoZP zdobily oranžové terče. Prezentace na leteckém dnu v Čáslavi se vydařila

caslav-vyrezKolem stánku Vojenské zdravotní pojišťovny je hrozen lidí, kluci se živě zajímají o sportovní zbraň, kterou si mohou vzít do rukou a zamířit na cíl. Jak sportovní pušku správně opřít o rameno, aby je nekopla, vysvětluje Robin Daněk, sportovní střelec, člen Armádního sportovního centra DUKLA. Klukům rozdává a podepisuje na památku oranžové asfaltové terče a prázdné nábojnice.

V sobotu 20. května si na 21. základně vojenského letectva v Čáslavi užívají celé rodiny. Koná se Den otevřených dveří základny, ze které vzlétají k ochraně českého vzdušného prostoru stíhačky Gripen i letouny L-159.

Kolegyně a kolegové z pobočky VoZP v Hradci Králové prezentují návštěvníkům benefity a zejména preventivní programy. Sehraný tým pod vedením Jany Bednářové zodpovídá neúnavně tisícovkám návštěvníků jejich dotazy, především k připravovanému programu Rodina vojáka. Mezi kolegy zavítá na stánek i Josef Diessl, generální ředitel VoZP, který se zajímá o práci kolegů v terénu.

Základna v Čáslavi si letos připomíná významné události ze své historie. Před 65 lety, v listopadu 1952 byla zahájena výstavba čáslavského letiště a o pět let později, v říjnu 1957, vznikl v Čáslavi 22. stíhací letecký pluk vyzbrojený proudovými letouny MIG-15. A právě tento útvar je přímým předchůdcem dnešní 21. základny taktického letectva. Kromě vojenské pozemní techniky, která lemovala všechny letištní asfaltové komunikace, zaujaly návštěvníky různé typy letadel současných i historických. Oči k nebi přitáhly ukázky vzdušných sil Armády ČR, letos poprvé předvedl na veřejnosti možnosti gripenu v sólové akrobatické ukázce pilot 211. taktické letky kapitán Ivo Kardoš.

Další možnost užít si volný čas mezi vojenskou technikou je již tuto sobotu 27. 5. na slavnostním zahájení sezony Vojenského technického muzea v Lešanech u Týnce nad Sázavou.

DSCN8733

Foto zde.

SLAVNOSTI SVOBODY Plzeň 2017

I v letošním roce proběhly v Plzni a okolí tradiční oslavy osvobození americkou armádou. Od pátku do pondělí 5. – 8. května byly součástí oslav ukázky historické i současné vojenské techniky po celém městě a bohatý kulturní program na Náměstí Republiky. V areálu DEPO 2015 se prezentovala Armáda České republiky, k vidění byly ukázky bojových umění, vrtulník letecké záchranné služby, vojenská technika a také výstava „Ten druhý život“, fotografie z vojenských misí Armády ČR, putovní výstavu fotografií z Kosova, Afghánistánu, Iráku a Mali podpořila také Vojenská zdravotní pojišťovna.

Velký zájem mezi návštěvníky čtyřdenní akce budil i stánek Vojenské zdravotní pojišťovny ČR, kde jsme zájemcům zodpovídali jejich dotazy ohledně příspěvků z fondu prevence, měřili krevní tlak a rozdávali informační letáky. Vzhledem k téměř letnímu počasí prošlo kolem našeho stanoviště několik tisíc návštěvníků a nás těší, že někteří z nich v příštím roce rozšíří naše řady. Děkujeme za důvěru!

 

18423911-1409181345787931-1772900896429190259-n

Foto zde.

Propagačně - náborová akce pobočky Hradec Králové na Region Cup Mistrovství ČR mažoretek 2017.

Dne 1.4.2017 se pobočka VoZP ČR Hradec Králové prezentovala na této velké sportovní akci.

Při účasti okolo 1200 děvčat , jejich rodičů a blízkých byla výjimečná možnost propagovat VoZP a informovat   možné klienty o našich benefitech a výhodách, řada z nich odcházela s přihláškou. Velký zájem byl i u našich již stálých klientů, kteří měli možnost si doplnit podrobnější informace o naší pojišťovně a nabízených Programech preventivní zdravotní péče a Věrnostním klubu .

Akce , ve spolupráci s klubem A-TEAM Hradec Králové, měla příznivý ohlas a věříme, že díky ní přivítáme i nové klienty naší VoZP.

 

DSCN2116

Foto zde.

VoZP na Náborovém dnu do aktivních záloh 22. základny vrtulníkového letectva

Dne 11.3.2017 se zástupci pobočky Brno zúčastnili propagační akce na Náborovém dnu do aktivních záloh 22. základny vrtulníkového letectva.
V průběhu  odpolední přestávky podali informace stovce účastníků této významné akce. Vojáci z povolání se zapisovali do věrnostního klubu, informovali se o benefičním programu a přechodu rodinných příslušníků k VoZP, měřili si krevní tlak a BMI. Civilní zaměstnance základny a zájemce o službu v aktivních zálohách jsme informovali o nabídce VoZP. Část účastníků projevila zájem i o přihlášky k VoZP  a ty si pak zájemci odnášeli spolu s propagačními předměty. Spolupráce s velením roty i základny byla příkladná a VoZP svojí účastí deklarovala  podporu AČR a jejím příslušníkům.

17159298-1238482202868267-3737621314512523150-o1

Foto zde.

Velký společenský ples nejen pro dárce krve s podporou VoZP ČR

Oslovení dárců krve a jejích složek bylo vybráno záměrně, protože se jedná o skupinu osob, které zpravidla pečuje o svůj zdravotní stav. Nabídka našich benefitů pro dárce krve je zcela srovnatelná s konkurencí a je žádoucí, aby to klienti a potenciální zájemci o pojištění věděli.

Společenské setkání nám umožnilo přímo oslovit více než 140 přímých účastníků. Upoutat pozornost na aktivitu VoZP ČR směrem k veřejnosti a dárcům krve měla i plakátovací akce, 14 dnů na cca 50ti místech  krajského města, kde jsme výraznou slevu na vstupenkách nabízeli jak dárcům krve, tak i klientům VoZP ČR. Oslovili jsme všechny aktivní místní organizace ČČK s nabídkou na účast na plese, společně se seznámením členů o možnosti přechodu k VoZP ČR. Předpokládaný dosah takto kontaktovaných osob je  cca 300. Reklamní akce byla širší a bylo vytvořeno aktivní logo VoZP jako hlavního partnera akce s odkazem na webové stránky pojišťovny na www.kdkcb.cz a také na FB profilu Klubu dárců krve. Přímo na akci se rozdávaly naše propagační materiály spolu s přihláškou. Akci zabezpečil vedoucí oddělení kontroly plateb pojistného Ing. Jiří Mareček.

foto1

Foto zde.

Maraton s roztroušenou sklerózou za účasti VoZP ČR České Budějovice

Dne 4. 3. 2017 se zástupci pobočky České Budějovice účastnili propagačně náborové akce, která  proběhla jako součást 6. ročníku Maratonu s roztroušenou sklerózou (cvičení na podporu pacientů) v kulturním zařízení Metropol České Budějovice.

VoZP poskytla návštěvníkům akce, mezi nimiž převažovaly rodiny s dětmi, možnost změřit si krevní tlak a zjistit svůj BMI. Přitom naši zástupci informovali účastníky o benefitech, které VoZP nabízí svým klientům.  Akce se setkala s kladným ohlasem a bylo rozdáno několik desítek přihlášek spolu s našimi propagačními materiály.

  • Video z akce zde

 MaRS4

9. reprezentační ples vojenského zdravotnictví v Hradci Králové

VoZP ČR podporuje akce pořádané Unií studentů a přátel fakulty vojenského zdravotnictví v Hradci Králové – 9. reprezentační ples fakulty vojenského zdravotnictví

VoZP ČR, pobočka v Hradci Králové, navázala na dlouhodobou a úspěšnou spolupráci se studenty a přáteli Fakulty vojenského zdravotnictví v Hradci Králové. Při příležitosti 9. reprezentačního plesu vojenského zdravotnictví, který se konal 25.2.2017 v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové, byla pojišťovna široce prezentována. Plesu se účastnili mj. vzácní hosté v čele s náčelníkem generálního štábu AČR, arm. gen.  Ing. Josefem Bečvářem. O bohatý kulturní program se starali i samotní studenti.  Zúčastnění měli možnost se seznámit s nabídkou výhod VoZP ČR. Účastí na této společenské akci jsme zviditelnili pojišťovnu a posílili již dnes vynikající vztahy s Unií studentů a přátel Fakulty vojenského zdravotnictví.

20170225-200212

  • Fotoalbum zde.
  • Facebook Unie studentů a přátel Fakulty vojenského zdravotnictví (další foto z akce) zde.

 

Propagačně náborová akce pobočky ČB Pivovar Kněžínek 4. 2. 2017

Dne 4. 2. 2017 zabezpečila pobočka České Budějovice propagačně náborovou akci - Dětský karneval v Pivovaru Kněžínek v Haklových Dvorech u Českých Budějovic.

Akce se zúčastnilo cca 70 dětí s rodiči, pobočka zde měla svůj stánek s propagačními materiály a drobnými reklamními předměty pro děti. Přihlášky byly distribuovány rodičům při příchodu na akci spolu s našimi letáky. Akce se mezi účastníky setkala s kladnou odezvou a přispěla k popularizaci VoZP ČR v regionu.

02

Foto zde.

Vojenská přísaha ve Výškově

Ve čtvrtek 2. února zaplnilo nástupiště kasáren Dědice téměř pět stovek nováčků Armády ČR u příležitosti absolvování vojenské přísahy. U toho nemohla Vojenská zdravotní pojišťovna  chybět.

Sjelo se zde několik stovek rodinných příslušníků, kterým jsme odpovídaly na dotazy ohledně zdravotního pojištění a nabídky preventivních programů. Setkali jsme se s pochvalnými ohlasy jak od stálých pojištěnců, tak i s nebývalým zájmem o informace od ostatních. Uzavřeli jsme přímo na místě 4 přihlášky od nových pojištěnců a věříme, že se tento počet na dalších akcích ještě zvýší.

IMG-20170202-104858

Foto zde.

Stoletá jubilantka – pojištěnka VoZP ČR

Jak se dožít ve zdraví 100 let? Byli jsme se z brněnské pobočky VoZP ČR zeptat naší slavné pojištěnky, paní Anny Imrichové z Hodonína, která 20. ledna 2017 oslavila v plné síle úžasné stoleté životní jubileum.

Paní Imrichová nám se smíchem poradila: hlavně nejíst chudé maso, snídat chléb se škvarky a nevyhýbat se bůčku. Nic mě nebolí, až na ty nohy, postěžovala si paní Imrichová a my jsme mohli jenom v úžasu obdivovat její vitalitu. O jubilantku pečuje její neméně milá a přátelská dcera, paní Tomanová.

Zástupci brněnské pobočky předali paní Anně Imrichové s gratulací a kyticí drobnou pozornost od VoZP ČR. Popřáli oslavenkyni i nadále pevné zdraví a hodně životního optimismu a ještě hodně krásných a milých chvil v kruhu svých nejbližších.

01