VoZP ČR na akcích v roce 2010

Vyhlášení výsledků ankety Armádní sportovec 2010

27. října 2010 - Hotel Domu Armády Praha

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR byla partnerem slavnostního vyhlášení nejlepších armádních sportovců roku 2010 a křtu kalendáře DUKLA 2010, které se konalo 27. října 2010 v konferenčním sále Vojenského klubu Praha. První místo obsadila rychlobruslařka Martina Sáblíková, na druhém místě se umístil veslař Ondřej Synek, třetí příčku získala atletka Barbora Špotáková. Na této akci se prezentovala naše pojišťovna i svým Monitorem zdraví, který využili nejen sportovci, ale i další slavné osobnosti.

Slavnostní vyhlášení soutěže Zdraví a Já

1. října 2010 - Galerie minerálů a fosílií GEOSVĚT Praha

V pátek dne 1. října 2010 proběhlo v Galerii minerálů a fosílií vyhlášení vítězů v dětské tvůrčí soutěži Zdraví a já, kterou vyhlásila Vojenská zdravotní pojišťovna ČR. Generální ředitel MUDr. Karel Štein a spisovatelka a novinářka Barbara Nesvadbová, z pozice předsedkyně poroty předala vítězům hodnotné ceny a zároveň zde společně s hlavní kmotrou Jitkou Čvančarovou pokřtila svou nejnovější knihu pohádek Garpíškoviny.

Truckfest 2010

ve dnech 10. – 12. 9. 2010 v Hradci Králové

Co mělo kola, zamířilo o víkendu do Hradce Králové. Už od pátku se na hradeckém letišti houfovaly kamiony, trucky, ale i staré Pragovky či Tatry na IX. ročník Truckfest. A právě proto, že řidičům - profesionálům má naše pojišťovna co nabídnout, této akce jsme se zúčastnili. Kromě nového příspěvku preventivní péče, o který se řidiči hodně zajímali, jsme prezentovali i všechny ostatní preventivní příspěvky. Velký zájem byl, jako pokaždé, o Monitor zdraví. Nejen řidiči si nechali změřit tlak. I ostatní návštěvníci akce této možnosti využili a dotazovali se na podmínky pojištění ve VoZP ČR.

Pohár Ivana Haška

5. červen 2010 - Lipence

V sobotu 5. června 2010 se konala v Lipencích akce „Pohár Ivana Haška“. Sešla se zde snad největší koncentrace českých a slovenských fotbalových hvězd za posledních dvacet let. Hráči, jako jsou Chovanec, Skuhravý, Bílek, Griga, Hašek, kteří reprezentovali naší republiku na mistrovství světa v Itálii v roce 1990, ale také zpěvák Habera a herec Trojan, se postavili proti borcům v čele s Horstem Sieglem, Vladislavem Šmicrem a Patrikem Bergrem. Naše pojišťovna byla, jako jediná, u toho! Prezentovala se zde Monitorem zdraví. Dle očekávání byl zájem o měření obrovský. Lidé se ptali i na preventivní programy naší pojišťovny. Pan generální ředitel předával šek do rukou Ivana Haška. Akce se zúčastnila i první dáma Livia Klausová, která poklepala na základní kámen kulturního a sportovního centra. Vzhledem k zájmu veřejnosti a médií se jednalo o velmi zdařilou akci, pozitivně podporující image VoZP ČR.