VoZP ČR na akcích z roku 2016

Světový den první pomoci

Vojenská zdravotní pojišťovna se v pátek 7. 10. 2016 účastnila akce Čekého červeného kříže Slaný - „Světový den první pomoci“.

V místní knihovně nacvičovali učastníci akce na maskovaných figurantech první pomoc. Vojenská zdravotní pojišťovna ČR se rozhodla akci podpořit nejen finančně, ale přispěla i drobnými dárky, ze kterých měly zejména děti velkou radost. 

IMG-20161007-103720

Více fotografií zde.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR na tradičním dálkovém pochodu Šlápota

Oddíl TK Brontové Týn nad Vltavou pořádal ve středu 28. září 2016 tradiční dálkový pochod Šlápota, jehož hlavním cílem je zpříjemnit jeho účastníkům den hezkou procházkou po vltavotýnském okolí. Letos si příznivci pěší turistiky mohli vybrat mezi absolvováním 10 a 20 km. Na své si přišli i cyklisté (25 a 50 km) a rodiče s kočárky, pro které byla připravena trasa 7 km.

Nejkratší desetikilometrová trasa byla doplněna o zábavný program pro děti, kde si mohly vyzkoušet spoustu atraktivních disciplín, jako například střelbu z luku nebo "flusačky", zaskákat si ve veliké lezecké síti, projet se na raftu či kánoi nebo vyzkoušet některou z nízkých lanových překážek. Všechny děti zvládly úkol na jedničku, a tím si vysloužily i drobnou odměnu. Počasí se vydařilo a tím přilákalo na start 250 příznivců turistiky a cykloturistiky, kteří se vydali na některou z připravených tras. Věříme, že si všichni, a hlavně ti nejmenší, užili hezký den, na který budou rádi vzpomínat.

Partnerem akce bylo mimo jiné město Týn nad Vltavou a Vojenská zdravotní pojišťovna ČR.  Účastníkům byly předány informační letáky a Zpravodaj VoZP ČR spolu s přihláškami a dětem pak drobné dárky s logem VoZP ČR.

20160928-134052

Více fotografií zde.

VoZP ČR o víkendu rozdávala dárky v Galerii Harfa

O víkendu 24. A 25. září 2016 se Vojenská zdravotní pojišťovna zúčastnila sedmého dílu edukativního seriálu pro děti "Čím budu?", který byl zaměřen  na profesi vojáka. VoZP ČR si pro tuto příležitost připravila spoustu dárkových předmětů pro děti i jejich rodiče, které celý víkend v Galerii Harfa rozdávali naši kolegové. Již tradičně nechyběl ani oblíbený fotokoutek s tankem, ve kterém se vyfotila spousta dětí, ale i dospělých.

2016-09-25-12-16-48-232

Více fotografií zde.

Akce Vojenské zdravotní pojišťovny v plzeňských obchodních centrech

V průběhu měsíce září se zaměstnanci VoZP ČR objevili v několika obchodních centrech po celé Plzni, aby propagovali naši pojišťovnu. V každém OC jsme strávili dva dny, během kterých jsme rozdávali drobné dárky ve formě reklamních předmětů, poskytovali informace o možnosti přestupu, výhodách, službách, rozdávali letáky a Zpravodaje. Několik návštěvníků se také rozhodlo spojit příjemné s užitečným - svůj nákup se změnou zdravotní pojišťovny. Děkujeme jim za důvěru a těšíme se na ně!

Dvorak-3

Více fotografií zde.

Plzeňské ohýnky 2016

V pátek a v sobotu 16. a 17. září se pracovníci plzeňské pobočky Vojenské zdravotní pojišťovny zúčastnili letos již 11. ročníku Plzeňských ohýnků. Pro návštěvníky byl připraven bohatý kulturní program pro všechny generace (Maxim Turbulenc, Kroky Michala Davida, Lucie Revival), jehož vyvrcholením byla soutěžní přehlídka ohňostrojů s mezinárodní účastí. Byť nám počasí vůbec nepřálo a oba dva dny propršely, návštěvnost multifunkčního sportovního areálu byla nakonec velmi dobrá.

Mobilní pracoviště VoZP ČR na takové akci samozřejmě nemohlo chybět, letos jsme byli vidět dokonce přímo hned vedle hlavního pódia. Naši pracovníci zodpověděli stovky dotazů týkajících se možnosti změny zdravotní pojišťovny a výhod, které takový krok může přinést. Návštěvníci si od našeho stánku odnesli několik desítek reklamních předmětů, zájem byl také o informační letáky a Zpravodaje.

Vzhledem k počasí měly největší úspěch pláštěnky s logem VoZP, se kterými jsme se pak setkávali po celém areálu. Přímo na akci se rozhodlo ke změně zdravotní pojišťovny několik nových klientů.

Obrazek-4

Více fotografií zde.

Den zdraví v Roudnici nad Labem

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR se zúčastnila akce Den zdraví, která se konala 15. 9. 2016 v areálu Podřipské nemocnice v Roudnici nad Labem. Byl to již druhý ročník, kde se pobočka VoZP ČR Ústí nad Labem úspěšně prezentovala a kde naši zaměstnanci poskytovali podrobné informace o preventivních programech a benefitech Vojenské zdravotní pojišťovny.

Program zahájil ředitel Podřipské nemocnice Tomáš Krajník, který přivítal návštěvníky a „účinkující“. V rámci doprovodného programu jsme měli možnost „pohovořit“ na mikrofon a upozornit návštěvníky na nabídku benefitů naší zdravotní pojišťovny a možnost stát se naším pojištěncem vyplněním přihlášky u našeho stánku. Ke skvělé atmosféře a velkému počtu návštěvníků přispělo i nádherné počasí, které nám opravdu přálo. Příští rok se rádi zúčastníme znovu.

IMG-20160915-095508

Více fotografií zde.

Rozloučení s létem - akce pobočky Č. Budějovice

S podporou spolkového života na druhém největším sídlišti Vltava v Českých Budějovicích jsme dne 17.9.2016 vyjednali příležitost připojit se k akci Rozloučení s létem propagační akcí Vojenské zdravotní pojišťovny. Náš stánek a reklamní bannery byly hlavní součástí celé akce. V průběhu odpoledne a večera byla Vojenská zdravotní pojišťovna ČR představena v moderovaném vstupu a přítomní byli seznámeni s možností přechodu právě v tomto období. Propagovali jsme zejména naše preventivní zdravotní programy. 

Někteří zájemci o přechod k Vojenské zdravotní pojišťovně nám předali své kontaktní údaje a my jim na pobočce rádi připravíme přihlášku a pomůžeme při rozhodování, která zdravotní pojišťovna je pro ně ta nejlepší. Během akce bylo rozdáno mnoho reklamních předmětů, zejména s reflexními prvky, které se budou v nadcházejícím sychravém období našim klientům hodit z důvodu bezpečnosti.  Program loučení s létem končil v pozdních hodinách a stánek VoZP ČR, který byl po celou dobu v provozu, sklidil velký úspěch. 

koncert-2

Více fotografií zde.

VoZP ČR na Dnech NATO a Dnech Vzdušných sil Armády ČR 2016

Letošní Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády ČR, které se konaly na letišti v Mošnově nedaleko Ostravy navštívilo celkem 130 tisíc lidí a Vojenská zdravotní pojišťovna ČR na této obrovské akci nemohla chybět. Vystoupení italské letecké skupiny Frecce Tricolori diváci ocenili asi nejvíce, ale speciální ženská jednotka jordánské armády, která předvedla osvobození rukojmích z letadla, byla také velice poutavá.

Sobotní aktivní  prezentaci zabezpečovala brněnská pobočka. S vojenskou precizností naplánovaná akce byla zahájena na prostoru Letiště Leoše Janáčka Ostrava před sedmou hodinou.

Od začátku vše perfektně klapalo, celý tým brněnské pobočky  hned po příjezdu vybavil interiér a okolí stanu vším potřebným pro prezentaci VoZP ČR. Z nekonečného proudu návštěvníků jsme u našeho stánku stále měli  hrozen zájemců. Překvapila nás poměrně dobrá informovanost lidí  o přestupných termínech ke zdravotním pojišťovnám. V dotazech převažoval samozřejmě zájem o informace o našich preventivních programech, na místě si zájemci porovnávali naši nabídku s jejich dosavadní pojišťovnou.  Můžeme konstatovat, že jsme se neměli za co stydět, naopak. Po sérii otázek často návštěvníci odcházeli s naší přihláškou a potřebným informačním materiálem. Referentky z brněnské pobočky a z jednatelství kvalifikovaně a přesvědčivě všechny zájemce informovaly o naší zdravotní pojišťovně, o všech našich výhodách, poskytovaly fundované informace, aktivně přitom využívaly i náš přístroj na měření tlaku. S propagačním materiálem vyrážely také do terénu mezi návštěvníky.“ uvedl kolega z brněnské pobočky VoZP ČR.

Nedělní účast měla na starosti olomoucká pobočka VoZP ČR, která zvládla zorganizovat celodenní akci se ctí.

Aktivním způsobem jsme oslovovali návštěvníky, poskytovali informace o naší zdravotní pojišťovně, preventivních programech a upozorňovali na možnost změny zdravotní pojišťovny. Bylo zodpovězeno na stovky dotazů včetně těch, jak je pokryta síť lékařů v místním regionu. Podporou nám byla i vlastní poutavá video prezentace, kterou jsme pro tento den připravili a která tak byla neustále na očích kolemjdoucích na velkoplošné televizi našeho stánku. Nesla informace o působnosti pojišťovny po celé ČR, pobočkách a jednatelstvích, nabídku preventivních programů a originální video spoty. Po celý den jsme měli napilno, což je patrné i z fotografií ve fotogalerii.“ popsal nám nedělní účast Vojenské zdravotní pojišťovny na Dnech NATO náš kolega z olomoucké pobočky.

DSC-0069

Více fotografií zde.

Země živitelka v Českých Budějovicích

Ve dnech 25. – 30. 8. 2016 měla pobočka České Budějovice svůj stánek na 43. ročníku celostátní zemědělské výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích. Akci přálo počasí a návštěvníci výstavy mohli po šest dnů obdivovat nejen proslulý prototyp československého kombajnu SM 500, který předběhl  konstrukcí svou dobu o 15 let (bohužel do výroby se z politických důvodů nedostal), ostatní zemědělskou techniku, domácí zvířectvo, ale též se mohli  setkat i s pracovníky naší pobočky, kteří zabezpečovali tuto náborově propagační akci. Za šest dní výstavy se zde vystřídalo  10 zaměstnanců, kteří přispěli ke informování klientů VoZP ČR nejen v našem regionu – na výstavu zavítalo více než   90 000 návštěvníků z celé republiky.  Zájemci o pojištění u nás zde získali  seriózní a nezkreslené informace, rozdáno bylo stovky přihlášek a propagačních tiskovin, někteří dokonce podepsali přihlášku přímo na místě. Využili jsme i drobné dárkové předměty s logem VoZP, které se zejména u dětí setkaly s kladným ohlasem.

IMG-20160827-125756

Více fotografií zde.

VoZP na CIAFu zazářila. Byli jsme vidět i slyšet

„Manžel a dcera jsou u vojenské, já ještě ne,“ říká sympatická čtyřicátnice, která si se zájmem pročítá souhrn příspěvků prevence na informačním panelu u stánku Vojenské zdravotní pojišťovny ČR. Jsme na letišti v Hradci Králové na obří letecké show CIAF 2016, nad hlavami nám letečtí akrobaté předvádějí krkolomné kousky, přesto je u našeho stánku téměř neustále plno. Paní si ještě nechá od zaměstnankyň královéhradecké pobočky vysvětlit několik podrobností, načež si bere přihlášku a odchází s větou: „Tak to já se k vám přidám také“.

Ani ne pět minut poté zaujme nabídka nadstandardů VoZP další mladou ženu. Upoutá ji hlavně pestrý program prevence „Děti“. „Opravdu mi proplatíte tisícovku na školu v přírodě?“ ptá se. „Samozřejmě, stačí žádost a potvrzení školy,“ zní odpověď. Také tato usměvavá žena odchází s přihlášku rozhodnutá od 1. ledna 2017 rozšířit řady klientů VoZP.  

Odpověď na otázku „Kdy a jak se můžu přihlásit,“ zazní během víkendového CIAFu na hradeckém letišti ještě mnohokrát.

Prezentace VoZP na této vrcholné akci je mimořádně vydařená. Stánek naší pojišťovny, umístěný příhodně hned u křižovatky dvou hlavních návštěvnických tras, patří mezi ty nejvíce obležené. Velký úspěch sklízejí fotopanely s otvorem pro hlavu, u nichž se návštěvníci mohou nechat vyfotografovat jako tankista nebo pilot stíhačky Gripen. A zdaleka této příležitosti nevyužívají jen děti: „Jé, to je legrace,“ zajásá například urostlý vojenský policista a už se hrne pózovat k panelu s gripenem. Pro děti jsou připraveny soutěže v házení míčkem na cíl, nad nímž bdí maskot pojišťovny – Dr. Chytrolín, nebo ve skládání dílků obrázku stíhačky.

Nikdo – malí ani velcí ­– neodchází bez drobné pozornosti v podobě propagačního předmětu VoZP. A tak už za pár hodin jsou příznivci Vojenské zdravotní pojišťovny jasně rozeznatelní i v davu po celé návštěvnické ploše. Naše oranžové kšiltovky „svítí“ do daleka a co chvíli vystřídá burácení leteckých motorů zapískání na píšťalku s naším logem, kterou si jako dáreček odnášely hlavně děti. Bez přehánění lze říci, že za dva dny uplynulého víkendu navštívily kontaktní místo VoZP na CIAFu tisíce návštěvníků, kterým byl neustále k dispozici někdo z dvaceti našich pracovníků. Přičteme-li všudypřítomné reklamní panely přímo u přistávací dráhy, pak se Vojenská zdravotní pojišťovna jednoznačně řadí mezi nejvýraznější účastníky proslulé airshow.

DSCN2052

Více fotografií zde.

Den s vojenskou technikou Rokycany

Na sobotu 20. srpna 2016 připravilo Muzeum na demarkační linii v Rokycanech pro všechny kluky ve věku od 0 do 100 let opět Den s vojenskou technikou. Zájemci si mohli zvenku i zevnitř prohlédnout vystavená vozidla, sledovat je při jízdě v terénu a v několika z nich absolvovat také zkušební jízdu. Vojenská zdravotní pojišťovna zde měla již poněkolikáté své zastoupení v podobě mobilního pracoviště, kde pracovníci odpovídali na dotazy návštěvníků směřované zejména na výhody, které naše zdravotní pojišťovna poskytuje svým klientům. Zájemcům také prováděli měření tlaku, podkožního tuku a rozdávali drobné upomínkové předměty s logem VoZP. Součástí programu Dne s technikou byla i dětská soutěž „Škola tankisty“, jejíž jedno stanoviště zabezpečovali právě naši pracovníci. Pěkné letní počasí přilákalo několik tisíc návštěvníků z širokého okolí, každý spolu se vstupenkou obdržel aktuální Zpravodaj s informacemi o novinkách, které jsme pro naše klienty na tento rok speciálně připravili.

Obrazek-11

Více fotografií zde.

Chodské slavnosti

V rámci tradičních Chodských slavností v Domažlicích se letos pošesté uskutečnil i Chodský veletrh. Jeho součástí byla rovněž sekce zdravého životního stylu, kde nemohlo chybět ani kontaktní místo Vojenské zdravotní pojišťovny ČR. Každý návštěvník obdržel kompletní nabídku výhod, které jsme pro naše klienty připravili, zodpovězeny byly četné dotazy ohledně podmínek jejich čerpání. Několik návštěvníků se přímo na místě také rozhodlo svoji zdravotní pojišťovnu změnit. Vítáme je proto mezi sebou a jsme rádi, že se tak naše řady opět rozrostou.

IMG-2217

Více fotografií zde.

Den VoZP ČR v ZOO Zlín

V sobotu 20.8.2016 zorganizovalo jednatelství VoZP ČR ve Zlíně za podpory jednatelství v Uherském Brodě, Břeclavi a pobočky v Brně Den VoZP ČR v ZOO Zlín. Cílem bylo zprostředkovat informace o programech VoZP ČR svým klientům a přímo oslovit zájemce o naší pojišťovnu a nabídnout jim možnost přehlášení na jednom z nejnavštěvovanějších míst Zlínského kraje. Akce probíhala za překrásného počasí přímo u zakončení prohlídky zoologické zahrady na frekventovaném nádvoří zámku Lešná. Probíhaly především soutěže pro děti (malování, porážení kuželek, Popelka a další dovednostní soutěže ), možnost vyfocení se v maketě Gripenu, velice žádané malování na obličej, ale i kompletní seznámení se s nabídkou pojišťovny v našem stanu, nebo na našem stánku. Mnoho návštěvníků využilo příležitosti a při odchodu si odnášelo i přihlášky k naší pojišťovně. Věříme, že v klidu domova zváží možnost využít naší nabídky  a přihlásí se do 30.9. tohoto roku, aby rozšířili řady našich spokojených pojištěnců již od 1.1.2017. Podle sdělení zaměstnanců ZOO, navštívilo v ten den její areál 8000 návštěvníků. Děkujeme těm, kteří se zastavili i u našich stánků a přejme všem ještě mnoho takových krásných dnů!

01

Více fotografií zde.

Pobočka Olomouc v olympijském sportparku

Prezentace na velkoplošných obrazovkách, informační stánek s letáčky a hlavně osobní kontakt s návštěvníky: pracovníci olomoucké pobočky se důkladně postarali o propagaci značky VoZP ČR po celou dobu provozu Letního Sportparku Olomouc při příležitosti LOH v Riu de Janeiro ve dnech 8.8. – 21.8. 2016. Akce se konala ve spolupráci s Aplikačním centrem Baluo Olomouc.

 

B7

Více fotografií zde.

Akce v Uherském Brodě

Naši kolegové se zúčastnili akce v Uherském Brodě, kde rozdávali informační materiály a přihlášky, informovali naše  pojištěnce o možnostech čerpání příspěvků od VoZP ČR a o nově otevřeném jednatelství Vojenské zdravotní pojišťovny přímo v Uherském Brodě.

3

Více fotografií zde.

Společná propagační akce jednatelství Jihlava a Třebíč

Vojenská zdravotní pojišťovna má velký zájem na tom, aby jednatelství byla i v přímém fyzickém kontaktu s potencionálními klienty, proto v Nemocnici Jihlava proběhla společná propagační akce jednatelství Jihlava a Třebíč. Naše kolegyně rozdávaly letáčky a přihlášky, zodpovídaly dotazy všech, kteří se akce zúčastnili.

20160816-093719

Více fotografií zde.

 

 

3. ročník fotbalového turnaje - Memoriál Hýni Horáka

VoZP ČR podpořila mladé fotbalisty

18.6.2016 se v Černilově u Hradce Králové konal 3. ročník fotbalového turnaje mladších žáků. Turnaje na se účastnilo 10 fotbalových týmů, 9  z východních Čech a jeden z Polska. VoZP ČR svou propagací přispěla na tuto sportovní akci. Výborná organizace a sportovní nadšení dětí  byly vidět po celém  areálu. Pro diváky bylo potěšením sledovat  výkony mladých fotbalistů a radost z každého vstřeleného gólu. 

DSC-5380

Více fotografií zde.

Bahna 2016

Jako již tradičně se Vojenská zdravotní pojišťovna ČR zúčastnila i letošních „Bahen“. Na tankodrom u Strašic na Rokycansku dorazilo v sobotu 25.6.2016 i přes třicetistupňové vedro skoro 50 tisíc fanoušků vojenství. Ve statických i dynamických ukázkách bylo zapojeno 1.100 osob a téměř 350 kusů techniky. Největším lákadlem 27. ročníku Dne pozemního vojska AČR byl vrtulník Apache, který návštěvníci této události mohli vidět vůbec poprvé.

Návštěvníci měli u našeho stánku největší zájem o měření tlaku a informace o možnosti čerpání příspěvků z fondu prevence, někteří se na místě rozhodli pro změnu zdravotní pojišťovny. Zdá se tedy, že řady našich klientů se od příštího roku opět rozrostou. Velký úspěch měly také panely s tankem a stíhačkou gripen, u nichž se děti i dospělí mohli nechat vyfotografovat jako tankisté resp. piloti.

DSCF3402

Více fotografií zde.

Den ochrany přírody, myslivosti, rybářství a včelařství 2016

Kolegové z Budějovické pobočky VoZP ČR se dne 18. 6. 2016 zúčastnili Dne ochrany přírody, myslivosti, rybářství a včelařství, kde aktivně poskytovali informace o benefitech naší zdravotní pojišťovny.

20160618-171427

Více fotografií zde.

Dětský den a „Olympijské hry“ v Českých Budějovicích

Kolegové z pobočky České Budějovice se dne 4. 6. 2016 zúčastnili akce Dětský den na druhém nejlidnatějším sídlišti Vltava v Českých Budějovicích, hlavním moderátorem akce byl Ing. Jiří Mareček, náš zaměstnanec. Rozdávaly se tištěné materiály VoZP ČR a zájemci byli průběžně informováni o benefitech a programech naší pojišťovny. 

IMG-0418u

Více fotografií zde.

4. června 2016: Lázeňský den zdraví, Slatinice

Lázeňský den zdraví se konal v areálu lázní Slatinice a byl spojený s programem k Mezinárodnímu dni dětí. Lázně Slatinice získaly jako první z českých a moravských lázní certifikát o udělení akreditace, která je známkou vysoké kvality a bezpečnosti poskytovaných zdravotních služeb, také proto je Vojenská zdravotní pojišťovna jejich dlouholetým partnerem. Naši kolegové z olomoucké pobočky během probíhajících kulturních a společenských akcí aktivně poskytovali návštěvníkům Lázeňského dne zdraví informace o naší zdravotní pojišťovně a preventivních programech.

 Slatinice-06-2016-10

 Více fotografií zde.

4. června 2016: Dětský sportovní den, Olomouc

VoZP ČR se prezentovala v prostorách nově otevřeného sportovního komplexu, kde probíhal v sobotu dne 4. 6. 2016 program pro děti i dospělé spojený s měřením sportovních předpokladů zájemců a prezentací regionálních sportovních klubů. V komplexu se nachází moderní zázemí určené pro prevenci zdraví rozvojem pohybové aktivity a zdravého životního stylu.

Vojenská zdravotní pojišťovna se snaží podporovat zejména prevenci zdraví a zdravý životní styl. Na této akci jsme tedy jako jedna z předních pojišťoven nemohli se svým stánkem chybět.

Baluo-06-2016-9

Více fotografií zde.

10. května 2016: Okresní soutěž mladých zdravotníků v Českých Budějovicích

Maskot VoZP, doktor Chytrolín „zaštítil“ prezentaci naší pojišťovny na Okresní soutěži mladých zdravotníků, která se konala 10. května na Výstavišti v Českých Budějovicích. Tradiční akci pořádá Český červený kříž a letos se jí zúčastnilo na 150 školáků. Budějovická pobočka VoZP se na soutěži prezentovala jak krátkými filmy, tak propagačními materiály. 

60510-hasici

Více fotografií zde.

 

Přehrávač se zobrazí po umístění myši pod tímto textem:

8. května 2016: Vojenská zdravotní pojišťovna na Rekonstrukci osvobození Olomouce

V neděli 8. 5. 2016 se pobočka VoZP ČR v Olomouci zúčastnila akce Rekonstrukce osvobození Olomouce v květnu 1945.

Akce byla organizována na pevnosti FORT II v Olomouci – Radíkově, kde se VoZP ČR prezentovala samostatným stánkem. Během rekonstrukce osvobození kolegové z olomoucké pobočky rozdávali propagační materiály a přihlášky pojištěnce k VoZP ČR a poskytovali účastníkům akce informace o VoZP ČR.

Fort-Radikov-13

Více fotografií zde.

7. května 2016: VoZP slavila spolu s tisíci lidmi Den vítězství v Plzni a Rokycanech

Krásné, slunečné počasí přilákalo v sobotu 7. května tisíce návštěvníků na akce v Plzni a Rokycanech připomínající 71. výročí osvobození Československa od nacistů. Spolu s nimi oslavila Den vítězství také VoZP ČR.

Dopoledne se zástupci plzeňské pobočky VoZP ČR připojili k akci Armády ČR v plzeňském Depu, kde rozdávali propagační materiály. Odpoledne pak „rozbili stánek“ ve Vojenském muzeu v Rokycanech na bývalé demarkační linii. Po slavnostním programu, kdy zazněly hymny všech vítězných mocností a projevy zástupců města a kraje a byly položeny věnce na památku padlých, následovala bojová ukázka „Květen 1945“, defilé vojenské techniky, ukázky hasičských jednotek a výcviku policejních psů. Pro děti byla připravena interaktivní soutěž, přičemž jedno za stanovišť bylo i u stánku VoZP ČR. 
Tam si také zájemci mohli nechat změřit krevní tlak a podkožní tuk. Pracovníci pak ochotně odpovídali na otázky ohledně zdravotního pojištění či příspěvků z fondu prevence. 
Dětem se zase líbily vědomostní kvízy zaměřené na první pomoc a péči o zuby. Odměnou za úspěšné vyplnění testu byly zubní kartáčky a pasty, vitamíny a minutky pro měření správné doby čištění zubů.
Zájem byl také o prohlídky všech vnitřních i vnějších expozic muzea, podle odhadu pořadatelů se akce zúčastnilo několik tisíc návštěvníků.

DSCF3277

Více fotografií zde.

30. dubna 2016: VoZP ČR, tradiční partner Branného závodu 2016

Dne 30. 4. 2016 se v Hradci Králové konal již 11. ročník Branného závodu pořádaný Unií studentů a přátel Fakulty vojenského zdravotnictví UO Hradec Králové.

Hrdým partnerem Branného závodu byla Vojenská zdravotní pojišťovna ČR. Pobočka v Hradci Králové připravila pro návštěvníky informační stánek, ve kterém zaměstnanci VoZP ČR poskytovali informace o benefitech a preventivních programech.  Zaměstnanci pobočky Hradec Králové společně s kolegy z Ústí nad Labem si však nenechali ujít ani sportovní část závodu a společně vytvořili čtyřčlenný tým.

Branný závod v Hradci Králové, který VoZP ČR podporuje, je jedinečnou příležitostí nejen pro hradecké studenty, aby srovnali síly s borci z vojenské vysoké školy, dalšími příslušníky ozbrojených sil a složek integrovaného záchranného systému České republiky. 

DSCN1804

Více fotografií zde.