VoZP ČR na Dnech NATO a Dnech Vzdušných sil Armády ČR 2016

Letošní Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády ČR, které se konaly na letišti v Mošnově nedaleko Ostravy navštívilo celkem 130 tisíc lidí a Vojenská zdravotní pojišťovna ČR na této obrovské akci nemohla chybět. Vystoupení italské letecké skupiny Frecce Tricolori diváci ocenili asi nejvíce, ale speciální ženská jednotka jordánské armády, která předvedla osvobození rukojmích z letadla, byla také velice poutavá.

Sobotní aktivní  prezentaci zabezpečovala brněnská pobočka. S vojenskou precizností naplánovaná akce byla zahájena na prostoru Letiště Leoše Janáčka Ostrava před sedmou hodinou. 

 „Od začátku vše perfektně klapalo, celý tým brněnské pobočky  hned po příjezdu vybavil interiér a okolí stanu vším potřebným pro prezentaci VoZP ČR. Z nekonečného proudu návštěvníků jsme u našeho stánku stále měli  hrozen zájemců. Překvapila nás poměrně dobrá informovanost lidí  o přestupných termínech ke zdravotním pojišťovnám. V dotazech převažoval samozřejmě zájem o informace o našich preventivních programech, na místě si zájemci porovnávali naši nabídku s jejich dosavadní pojišťovnou.  Můžeme konstatovat, že jsme se neměli za co stydět, naopak. Po sérii otázek často návštěvníci odcházeli s naší přihláškou a potřebným informačním materiálem. Referentky z brněnské pobočky a z jednatelství kvalifikovaně a přesvědčivě všechny zájemce informovaly o naší zdravotní pojišťovně, o všech našich výhodách, poskytovaly fundované informace, aktivně přitom využívaly i náš přístroj na měření tlaku. S propagačním materiálem vyrážely také do terénu mezi návštěvníky.“ uvedl kolega z brněnské pobočky VoZP ČR.

Nedělní účast měla na starosti olomoucká pobočka VoZP ČR, která zvládla zorganizovat celodenní akci se ctí.

Aktivním způsobem jsme oslovovali návštěvníky, poskytovali informace o naší zdravotní pojišťovně, preventivních programech a upozorňovali na možnost změny zdravotní pojišťovny. Bylo zodpovězeno na stovky dotazů včetně těch, jak je pokryta síť lékařů v místním regionu. Podporou nám byla i vlastní poutavá video prezentace, kterou jsme pro tento den připravili a která tak byla neustále na očích kolemjdoucích na velkoplošné televizi našeho stánku. Nesla informace o působnosti pojišťovny po celé ČR, pobočkách a jednatelstvích, nabídku preventivních programů a originální video spoty. Po celý den jsme měli napilno, což je patrné i z fotografií ve fotogalerii.“ popsal nám nedělní účast Vojenské zdravotní pojišťovny na Dnech NATO náš kolega z olomoucké pobočky.

 • DSC-0067
  DSC-0067
 • DSC-0069
  DSC-0069
 • DSC-0132
  DSC-0132
 • DSC-0145
  DSC-0145
 • DSC-0190
  DSC-0190
 • DSC-0193
  DSC-0193
 • DSC-0196
  DSC-0196
 • DSC-0200
  DSC-0200