VoZP se na CIAFu neztratila

„Vás tu tedy je,“ smála se v neděli návštěvnice největší tuzemské letecké přehlídky CIAF v Hradci Králové, když ji na poblíž přistávací plochy oslovil už několikátý zaměstnanec hradecké pobočky Vojenské zdravotní pojišťovny ČR.

VoZP se letos na CIAFu skutečně neztratila. Reklamní bannery nešlo na hlavní ploše ani ve VIP sekci přehlédnout, hlasatel opakovaně zmiňoval naši pojišťovnu mezi hlavními partnery této monstrózní akce, zelený stánek VoZP se žlutým praporem byl po oba víkendové dny v obležení návštěvníků. A dvě usměvavé pracovnice neúnavně vysvětlovaly, pomáhaly a rozdávaly letáčky, reklamní předměty a přihlášky.

Zájmu lidí napomáhala i výhodná poloha našeho stánku přímo na křížení hlavních návštěvnických cest, hned vedle vystaveného transportéru Pandur a naproti stojící stíhačce Gripen, na jejichž prohlídku se stály dlouhé fronty.

Co však bylo ještě důležitější, že pracovníci královéhradecké pobočky po oba dny přímo mezi návštěvníky, kteří sledovali odvážné kousky pilotů a leteckých akrobatů, aktivně prezentovali VoZP ­– její výhody, preventivní programy a další benefity. A dlužno říci, že lidé osobní přístup v rozhovorech oceňovali.

Za dva dny se rozdalo přes tisíc přihlášek a dva a půl tisíce Zpravodajů ­– výročních magazínů naší pojišťovny. VoZP byla zkrátka na 22. ročníku CIAF vidět i slyšet.

Tak zase za rok na shledanou.

 

Foto z akce:

Stánek VoZP měl nanejvýš výhodnou polohu na křížení hlavních návštěvnických cest a přímo naproti vystavenému gripenu, na jehož prohlídku se stála fronta.
Hned za naším stánkem stál další z velkých návštěvnických taháků: obrněný transportér Pandur.

Logo VoZP se na pozadí s naleštěnými letouny pěkně vyjímalo. Někteří návštěvníci CIAFu podepsali přihlášku k VoZP přímo u stánku. S vyplňováním pomohla ředitelka královéhradecké pobočky Jana Bednářová.

Členové lotyšské akrobatické skupiny Baltic Bees se za nadšeného vítání diváků ve VIP zóně chystají na své působivé vystoupení. 

 Foto: VoZP ČR