Kontaktujte nás

Upozornění

Vážení klienti, v souladu s rozhodnutím Vlády ČR jsou všechna klientská pracoviště (pobočky i jednatelství) Vojenské zdravotní pojišťovny UZAVŘENA. Toto opatření k ochraně před koronavirovou epidemií COVID-19 platí do odvolání. Děkujeme za pochopení.


Klienty žádáme, aby ke komunikaci s pojišťovnou využívali KRIZOVÉ TELEFONNÍ KONTAKTY, boxy/schránky umístěné na klientských pracovištích (přístupné v běžné otevírací době), e-mailovou adresu: info(na)vozp(tecka)cz, call centrum: 844 888 888, Klientský portál VoZP, naši FB stránku a Instagram.


Pro informace související s epidemií koronaviru využívejte prosím i mimořádně zřízenou linku 1212 a kontakty na krajské hygienické stanice.

Kontakty

Infolinka:  844 888 888 (částečně hrazeno dle tarifu Vašeho operátora)

                    222 929 199        

E-mail:       info(na)vozp(tecka)cz

 

ID datové schránky: p3aaext
Pondělí až čtvrtek:  07:00 - 17:00

Pátek:                         07:00 - 15:00

Elektronická adresa info(na)vozp(tecka)cz není elektronickou adresou podatelny, z tohoto důvodu nebudou žádné datové zprávy ani e-maily zaslané na tuto elektronickou adresu považovány za úředně podané. Tato elektronická adresa slouží k podávání obecných dotazů, které jsou našim Call centrem buď rovnou zodpovězeny, nebo přeposlány na odborné útvary nebo naše pobočky, uvede-li tazatel alespoň své poštovní směrovací číslo. Termín pro vyřízení dotazů je zpravidla 7 běžných dní ode dne přijetí, nejdéle však 30 běžných dní. 

Využijte kontaktní formulář

Prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře nám můžete poslat svůj dotaz nebo připomínku.

* povinné položky