• Pojištěnci
  • Plátci
  • Poskytovatelé
  • Kontakty
O VoZP
Pojištěnci
Poskytovatelé

Online poradna, objednání, prevence

uLékaře.cz vám poradí se zdravotními potížemi a zajistí objednání k lékaři

  • Potřebujete pomoct se zdravotním problémem?

  • Chcete se nechat objednat ke specialistovi v blízkosti svého bydliště?

  • Máte lékařské zprávy, kterým tak úplně nerozumíte?

  • Už víte, že hledání rad naslepo v internetových diskuzích nikam nevede?

Nejlepší je řešit vše se zkušenými odborníky. Se službou uLékaře.cz to není žádný problém. 

Služba uLékaře.cz pro pojištěnce VoZP na 3 měsíce ZDARMA

Po aktivaci služby na uLékaře.cz můžete online poradnu a objednání neomezeně využívat po dobu 3 měsíců, a to zdarma. 

uLékaře.cz se můžete poradit ohledně čehokoliv z oblasti zdraví

V  poradně působí více než 350 zkušených lékařů všech odborností, kteří s vámi rádi proberou vaše fyzické i psychické problémy. Služba je dostupná ve dne v noci, o víkendech i svátcích. A protože je online, můžete ji využít odkudkoliv, tedy i z dovolené nebo služební cesty.

Na konkrétní dotaz vám odpoví praktický lékař pro dospělé nebo pediatr, a to do 6 hodin od položení dotazu.  V případě doporučení praktického lékaře získáte do 48 hodin vyjádření také od specialisty příslušného oboru, například dermatologie, ortopedie, gynekologie, chirurgie, psychologie aj.

V uLékaře.cz zajistí objednání ke specialistovi na konkrétní místo i čas

Odborník v poradně může doporučit osobní návštěvu lékaře. V takovém případě vám zdravotní tým pomůže s objednáním podle vašich místních i časových preferencí. O objednání můžete požádat i přímo, bez položení dotazu v poradněObratem vám zavolá zdravotní sestra, probere s vámi podrobnosti a získá tak všechny potřebné informace k vyhledání vhodného specialisty. Následně zajistí vaše objednání a termín návštěvy s adresou zdravotnického zařízení obdržíte e-mailem.

Se službou uLékaře.cz už nebudete se svými zdravotními problémy nikdy a nikde sami. Řešení neodkládejte a nepodceňujte zdravotní problémy své ani svých blízkých. Vojenská zdravotní pojišťovna a služba uLékaře.cz stojí vždy na vaší straně.

Služba uLékaře.cz je klientům VoZP dostupná přes Klientský portál. Pokud v něm ještě nejste zaregistrováni, zde je návod, jak na to.