• Pojištěnci
  • Plátci
  • Poskytovatelé
  • Kontakty
O VoZP
Pojištěnci
Poskytovatelé

Koloidní stříbro
pozitivní účinky produktu

Hledáte vhodný produkt do každé rodiny? Produkt, který můžete požít na nejrůznější neduhy? Například pro ošetření jakkoliv namáhané pokožky, který při aplikaci nepálí a neštípe, působí proti virům a bakteriím a využívá se i k urychlení hojení. Produkt, který vám pomůže v boji proti akné či jinými problémy s citlivou pokožkou. Který můžete použít jako ústní vodu (často využívaný při zánětu dásní). A je účinný také při mykotických obtížích?

Ve všech těchto případech Vám může účinně pomoci Koloidní stříbro. A o co tedy vlastně jde? Jedná se o roztok, který obsahuje nanočástice stříbra o čistotě 99,99 %, rozptýlené v absolutně čisté vodě. Tyto částice, díky své velikosti, která se pohybuje v rozmezí 5 až 10 nanometrů (1 nm = 1miliardtina metru), mají schopnost pronikat do nitra virů a bakterií (které mají velikost až 150 nm), kde rozkládají jejich enzymy a tímto způsobem je likvidují. Díky tomu je také prakticky vyloučena rezistence vůči Koloidnímu stříbru, tak jak ji známe například u klasických léčiv.

Pojďme si tedy ještě jednou shrnout využití tohoto přípravku – ničí houby, plísně, choroboplodné viry a bakterie a ostatní parazity. Roztok je netoxický, nedráždí sliznici a nezpůsobuje žádný typ závislosti.

S výrobkem máme osobní zkušenost. Veškeré produkty, které vám nabízíme se snažíme prověřit osobně, abychom si vyzkoušeli jejich účinnost. A výsledek naší zkušenosti? Koloidní stříbro je opravdu velice všestranný pomocník do domácnosti. Osvědčil se při boji s akné. Už po týdnu používání se pleť viditelně zlepšila. Pomáhá při likvidaci nejrůznějších zánětlivých ložisek. Pokud máte problém s nadměrným pocením, Koloidní stříbro je produkt, který vám dokáže pomoci i v tomto případě – je to tedy skvělá náhrada namísto používání různých deodorantu, či antiperspirantů.

Přesvědčte se sami a vyzkoušejte Koloidní stříbro! Členové BeneFit Klubu mohou využít slevu 15 %.

Pokud chcete více informací o produktu, klikněte ZDE.