• Pojištěnci
  • Plátci
  • Poskytovatelé
  • Kontakty
O VoZP
Pojištěnci
Poskytovatelé

Vážení klienti, vítejte na nových internetových stránkách Vojenské zdravotní pojišťovny, které jsme spustili 11. července 2022.

Při jejich tvorbě jsme vycházeli z detailní analýzy potřeb uživatelů. Vše, co nejčastěji na webu vyhledáváte, je nyní lépe dostupné a přehledněji zpracované. Týká se to zejména benefitů, ať už jde o preventivní programy, či slevový BeneFit Klub (kam se nově může každý klient jednoduše přihlásit pomocí webového formuláře).

Příspěvky v programech Zdraví, Pohyb a Prevence si zobrazíte pěkně přehledně na jedné stránce, kde si je jedním překliknutím roztřídíte podle toho, zda jsou k dispozici dospělým, či dětem.

Vylepšená je také sekce Kontakty, kde můžete jednoduše vyhledávat kontaktní místa podle mapy nebo v abecedně řazeném seznamu. Nově je rovněž k dispozici chat, který se zobrazuje v pravém dolním rohu webu a jehož prostřednictvím s námi můžete komunikovat on-line.

V horní části webu zachováváme základní členění menu na sekce Pojištěnci, Plátci a Poskytovatelé, aby si každá skupina klientů mohla jednoduše zobrazit vše, co potřebuje zjistit nebo vyřídit. V patičce webu pak najdete všechny důležité informace o VoZP, např. orgány pojišťovny, organizační strukturu, zdravotně pojistné plány, výroční zprávy, ale i časopis Zpravodaj v elektronické podobě. Také jsou zde přehledně seřazené odkazy na všechny potřebné formuláře.

Věříme, že se vám nový web bude líbit a bude se vám v něm dobře orientovat.