• Pojištěnci
  • Plátci
  • Poskytovatelé
  • Kontakty
O VoZP
Pojištěnci
Poskytovatelé

VoZP na tankovém dni přivítala bronzového oštěpaře Frydrycha

4. 9. 2017

Bitva americké a německé armády byla velkým lákadlem pro 30 tisíc návštěvníků na tradiční akci vojenského muzea

Sobota 2. září byla poslední prázdninová, a tak se do bývalého vojenského prostoru v Lešanech vypravily celé rodiny a skupiny příznivců vojenské historie i současnosti. Ukázky vojenské techniky nadchly kluky, tatínky i pamětníky vojenské služby v Československé armádě. Doprovodný program pak zpestřil třiceti tisícům návštěvníků den v areálu Vojenského historického muzea v Lešanech. Pozadu nezůstala ani VoZP u jejíhož stánku bylo tentokrát mimořádně živo.

Díky spolupráci s ASC Dukla jsme zde přivítali oštěpaře Petra Frydrycha, bronzového medailistu ze srpnového Mistrovství světa v atletice. Na stánku Petrovi Frydrychovi návštěvníci gratulovali a také diskutovali o jeho formě a skvělém posledním hodu, který tak úžasně doletěl až k bronzu. Petr si se zájmem se všemi povídal, nechal děti hádat, kolik váží oštěp, fotil se a rozdával podpisy. „Za pár dní nastupuji na přijímač, stanu se vojákem AČR,“ prozradil atlet v dresu Dukly.

Zájem byl u našeho stánku také o měření tlaku, focení u fotostěn a malí i velcí si odnášeli reflexní pásky s naším novým telefonním číslem 844 888 888.