• Pojištěnci
  • Plátci
  • Poskytovatelé
  • Kontakty
O VoZP
Pojištěnci
Poskytovatelé
- 20 %

Lauben

Ve spolupráci se značkou Lauben jsme pro členy BeneFit Klubu připravili slevu 20 % na elektrické hrnce, mixéry, toustovače, mlýnky, konvice, grily nebo vysavače.

Slevu 20 % lze uplatnit při nákupu na e-shopu Lauben po zadání slevového kódu:

Produkty Lauben

Informace o poskytovateli slevy

Spolu se spotřebiči Lauben vstoupí do vaší domácnosti snadnost, pohodlí a jistota, že vaše práce přinese ty nejlepší výsledky.
Zdravé jídlo s dokonalou chutí má základ v kvalitních surovinách, zdatnosti kuchaře a ve spotřebičích, které pomáhají připravit to nejlepší pro vás a vaši rodinu.
Stejně jako vás baví vaření, tak nás baví přinášet vám pečlivě vyrobené, designované a v evropských zkušebnách testované spotřebiče, které jsou přesně takové, jaké mají být: spolehlivé, moderní s intuitivním ovládáním, zaručující, že v kuchyni uvaříte přesně to, co chcete.

Uklizený a čistý domov rovná se zdravý domov. Proto přicházíme s profesionálními spotřebiči, které vám pomohou v každodenní péči o pořádek. Ať už preferujete tyčové nebo robotické vysavače, naše spotřebiče se stanou vaším nejoblíbenějším pomocníkem v domácnosti.
Díky nám dosáhnete v péči o váš domov dokonalých výsledků při vynaložení minimálního úsilí. A je jen na vás, jak využijete ušetřený čas.

Využijte více výhod BeneFit Klubu