• Pojištěnci
  • Plátci
  • Poskytovatelé
  • Kontakty
O VoZP
Pojištěnci
Poskytovatelé
- 15 %

Terezia company

Jak uplatnit slevu?

Sleva 15 % se vám načte při nákupu přes e-shop, pokud se zaregistrujete na www.terezia.eu. Následně se přihlásíte do svého účtu a pak už stačí zadat slevový kód z členské karty BeneFit Klubu.

Při nákupu v kamenné prodejně na adrese Na Návrší 997/14, 141 00, Praha 4 předložte kartu u pokladny.

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem – 100% přírodní produkt s obsahem hlívy ústřičné s deklarovaným množstvím betaglukanů (118,2 mg v 1 kapsli) a rakytníkem, který podporuje imunitu, metabolismus a činnost srdce. Je vhodný od 3 let a mohou ho užívat i těhotné a kojící ženy.

Hlíva ústřičná + lactobacily – doplněk stravy s obsahem hlívy ústřičné s deklarovaným množstvím betaglukanů (118,2 mg v 1 kapsli), šípku na podporu trávení a imunity a 3 probiotických kmenů.

100% Reishi BIO – jedna z nejvýznamnějších hub tradiční čínské medicíny, která podporuje imunitu a příznivě působí na oběhový systém a srdce. Produkt splňuje přísné požadavky pro označení BIO kvality – 100% přírodní složení bez přídatných látek.

Černý česnek – 100% přírodní produkt obsahující fermentovaný česnek kuchyňský s vysokým obsahem účinných látek. Pomáhá optimalizovat hladinu cholesterolu a lipidů v krvi. Je významným antioxidantem a podporuje imunitní systém. Díky fermentaci je zbaven palčivé chuti a zápachu. Nedráždí sliznice zažívacího traktu.

Rakytníček multivitaminové želatinky s rakytníkem – obsahují 9 vitaminů a rakytník na podporu imunity dětí.

Informace o poskytovateli slevy

TEREZIA COMPANY je tradiční česká rodinná firma, jejíž historie sahá do roku 1990 (letos slaví 30 let). Zaměřuje se na vývoj a výrobu doplňků stravy ze zdraví prospěšných rostlin a hub. Její filozofií je, aby se produkty dostaly ke každému v co nepřirozenější a nejčistší podobě. Proto do nich nejsou přidávány žádné příměsi ani konzervační látky, které nepřinášejí lidskému organizmu žádný užitek. Všechny doplňky jsou vyráběny ve vlastní certifikované výrobně v ČR a splňují všechny potřebné legislativní požadavky (mají Certifikát o zdravotní bezpečnosti SZÚ). Portfolio TEREZIA COMPANY tvoří v současnosti více než 50 produktů (doplňky stravy, zdravotnické prostředky, kosmetika a potraviny), které naleznete v téměř každé lékárně v ČR i na Slovensku.

Využijte další výhody BeneFit Klubu