• Pojištěnci
  • Plátci
  • Poskytovatelé
  • Kontakty
O VoZP
Pojištěnci
Poskytovatelé
- 20 %

Toothy

Jak uplatnit slevu? 

Sleva 20 % se vám načte při nákupu přes e-shop po zadání kódu toothy201 
Sleva se vztahuje na veškerý sortiment.

Toothy®️ Starter – sada na bělení zubů: Sada Toothy®️ Starter je skvělá volba, pokud nevíte kde začít, a chcete nastartovat své bělení. Sada obsahuje bělící gely na 6 dní, během kterých se vaše zuby rozzáří a vybělí o několik odstínů. Samotný přístroj vám pak zůstane pro případné opakované bělení a vy se můžete do budoucna zásobovat pouze doplňujícími gely Toothy®️ Gel Kit .

Toothy®️ All Day Care – sada bělících zubních past: Unikátní sada ranní a večerní zubní pasty. Zuby potřebují naprosto odlišnou péči podle toho zda je ráno, nebo večer a Toothy®️ na to myslí. Zuby jako v bavlnce 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Toothy®️ Dentální nit – speciální dentální nit s obsahem aktivního uhlí, které pomůže zlikvidovat pigmentové skvrny na těžko dostupných místech. Pomáhá tak k prevenci tvoření zubních kazů v mezizubním prostoru.

Toothy®️ Brush – 100% ekologický zubní kartáček vyrobený z bambusu Moso

Produkty Toothy

Informace o poskytovateli slevy

Toothy®️ je svěží česká značka na trhu s dentální kosmetikou. Cílem Toothy®️ je zbořit zaběhlé vzorce, že krásný úsměv je pouze výsadou herců, zpěváků, či dalších celebrit. Zkrátka dostupné řešení bez nutnosti návštěv zubaře či vynaložení vysokých finančních prostředků. Stačí 10 minut denně, 6 dní po sobě! Na bělící sady vám navíc poskytnou garanci spokojenosti, a pokud se vám nepodaří dosáhnout změny odstínu zubů o alespoň jeden stupeň, vrátí vám peníze. Bělící sady pak v rodině Toothy®️ výborně doplňují unikátní zubní pasty, klasické i mezizubní kartáčky, dentální nitě a další produkty.

Využijte další výhody BeneFit Klubu