• Pojištěnci
  • Plátci
  • Poskytovatelé
  • Kontakty
O VoZP
Pojištěnci
Poskytovatelé

Při splnění podmínek pro zařazení do programu obdrží klient VoZP promokód, který nahrazuje platbu při zakoupení programu na stránkách Mindwell.

Komu a na co?

Program je určen pojištěncům VoZP starším 18 let, kteří se zaregistrují do programu Zdravá duše. Program je vhodný pro osoby, které se léčí s lehkou až střední formou deprese či úzkostných stavů. Není vhodný pro osoby v akutní fázi nemoci.

Co je potřeba předložit?

Do programů Zdravé duše se zaregistrujete prostřednictvím formuláře, který je dostupný na stránkách Zdravá duše

O Mindwell:

Mindwell je digitální terapeutická platforma pro řešení psychických problémů, jako jsou deprese a úzkost.

Celý program vychází z ověřených principů kognitivně-behaviorální terapie a připravil jej renomovaný psychiatr a psychoterapeut prof. MUDr. Ján Praško, CSc. se svým týmem.

Terapeutické programy obsahují 12 modulů. Součástí každého modulu je edukace, díky které účastník pochopí, co se s ním děje. Následně se naučí, jak své problémy řešit pomocí interaktivních nástrojů a cvičení. Program vyhodnocuje průběh terapie pomocí diagnostických dotazníků.

Účastníka programem provází profesionální terapeut. Ten v závěru každého modulu odesílá účastníkovi zpětnou vazbu na jeho postup programem a poskytuje mu rady, jak se svou situací dále pracovat.